Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám nem eszi meg a tápot!...

Kutyám nem eszi meg a tápot! Napi 3 szor evett eddig 5 hós most lezdünk átálni a 2 evésre. Tippek?

Figyelt kérdés

Eddig nagyon szépen evett nem válogatott pár napja van így hogy nem eszik. Próbáltam hogy előtte van elvettem.

Mit csináljak drága tápot eszik eddig imádta szinte habzsolta... Öntöttem rá már neki tejet stb.. a tejet megitta táp maradt!


2010. ápr. 29. 17:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%

Szia!


A barátnőm kutyája sem eszi meg a tápot. Ezzel semmi baj sincs. Ő a maradékot adja a kutyájának, a kutya is csak a maradékot, és a kutyaszalámit eszi meg.

2010. ápr. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Elrontották a kutyát.

A kaja ajándék a falkavezértől,az állatnak meg kell becsülnie.A falkában sem dönthet úgy,hogy elejtettek egy szarvast,neki nem ízlik,ő nyulat akar enni.Ha nem eszi meg,éhes marad.

A kutya elől 15 perc után el kell venni a tápot,ha nem eszi,legközelebbi etetéskor ugyanez,meg fogja enni,éhen nem hal.

Még most kell rendezni az ilyen problémákat,később sok baj lehet az etetéssel.

Nem lehet előtte folyamatosan táp,meg semmi kaja,nincs nass.

Ha pár nap alatt nem rendeződik(és nincs közben más tünet),érdemes dokinak megmutatni,nincs-e valami egészségügyi probléma.

2010. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Fogat vált valószínűleg azért nem eszik rendesen!

Én azt csináltam hogy főztem neki tojáslevest és azt öntöttem rá a száraztápra de megvártam hogy kicsit felázzon neki a táp!Vagy akármilyen levest tehetsz rá akár húslevest is!Amióta megvolt a fogváltása a kutyámnak azóta ugyan úgy eszi üresen a tápot ahogy azár húslevest is!Amióta megvolt a fogváltása a kutyámnak azóta ugyan úgy eszi üresen a tápot ahogy azelött!:)

2010. ápr. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
ne foglalkozz vele, tedd ki neki, ha nem eszi meg fél óra múlva vedd el (ezt a reggeli és esti kajaidejében) max 2 nap és enni fog...a mi kutyáink is kapnak maradékot, ha olyan van, amit ehetnek, de alapvetően a táp a nekik való, a fogaiknak is jó ill. az összetétele biztos kutyának való
2010. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

játszik jó kedvű nem látom hogy bármi baja lenne :)

Csak éppen válogatós lett a főtt kaja nagyon csuszik... kiprobaltam. de ahol eddig volt ott is vegyesen evett...

eddig nem is volt baj szombat óta ...

2010. ápr. 29. 17:30
 6/15 anonim ***** válasza:
valamiért beduplázott az irományom bocsi!:D remélem azért kitudtad hámozni mit akartam!
2010. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

persze :)

kitudtam.

Köszönöm az ötleteket akkot hól csináltam hogy elvettem, A baj az hogy a párom nem ért velem egyet... Ő amikor elvettem délután adott enni neki,

2010. ápr. 29. 17:35
 8/15 Akiteki ***** válasza:

Nem lehet, hogy beteg?

Ha semmi baja, akkor ne könyörögj neki. Ha nem eszik, elveszed. Másnap megint. Negyedik napon a tálat is megeszi, ha engeded.

2010. ápr. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Akkor mondd meg a párodnak,hogy Ő fog kínlódni az elrontott kutyával tizensok éven keresztül!

Az etetés nem kívánságműsor,a kutya nem ember,nincsenek olyan gasztronómiai igényei,mint nekünk.

Később,ha nem rendezitek ezt,dominanciaproblémák is lehetnek.

2010. ápr. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Én is pont emiatt szenvedek most a kutyámmal. 6hónapos, eddig ette a száraz tápot, de egy hete adtam neki pulyka mellet, na hát azóta nem eszi..Már mindent kipróbáltam, májkrémet is kevertem hozzá..két napig ette, aztán arra is ráunt..már vettem neki más fajta tápot is, az se kell neki. Úgyhogy mától ha nem eszik, elveszem előle..éhen halni csak nem fog.Ha annyira éhes lesz megeszi..mondom én aki tiszta ideges vagyok emiatt.:)
2010. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!