Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ilyen kutyafajtákat...

Tudnátok ilyen kutyafajtákat mondani? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Idegenekkel szemben bizalmatlan, inkább egygazdás, nagyon ragaszkodó, emelett jó házőrző és/vagy jelzőkutya, ha helyzet van megvéd (vagy legalábbis megpróbál). Lehet vele futni, túrázni, agilityzni, esetleg nyomkövetésre is kiképezhető, tehát mozgékony, aktív és intelligens. Külsejével kapcsolatban csak annyit szeretnék, hogy ne legyen hosszúszőrű vagy kozmetika igényes fajta (pl uszkár). Köszönöm :)

2016. nov. 25. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Dobermann. (Kerti tartásra nem alkalmas!).
2016. nov. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mudi. Pont ezekkel a tulajdonságokkal bír :) Nem garantálom, hogy meg tud védeni, mert vagy 12 kg, de megpróbálja.
2016. nov. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Én akárhány Mudival találkoztam eddig, az összes körbeugrált, kis bohókás, szerintem ők nem bizalmatlanok az idegenekkel szemben általánosságban.
2016. nov. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Whippet.
2016. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as, gyere el hozzánk és próbálj bejönni a kapun úgy, hogy nem vagyok ott :)

Ha ott vagyok és beengedek valakit, azzal mindkét mudim nagyon kedves.

Kutyaoviban a haspók 3 hónapos kutyám nem fogadta el az oktatótól a jutifalit :)

Hidd el, csak akkor kedvesek, ha látják, hogy a gazdi kedvel.

2016. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mudi, pumi, németjuhász, rottweiler, dobermann, néhány agár fajta is.
2016. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!