Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám bal oldalán találtam...

A kutyám bal oldalán találtam egy kb tenyérnyi nagyságú keményedést, de nem jelzi, hogy fájna neki, meg semmi. Mitől lehet ez a keményedés? (a bordája alatt a hasánál érzem)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet injekció utáni szövődmény, ami nem szívódott fel, de lehet valamilyen daganat, betegség következménye. Orvos tudná pontosan megmondani.

Ezen az oldalon állatorvos válaszol! Próbáld itt megkérdezni:

[link]

2010. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Majdnem 1 éve kapott utoljára injekciót, de ezt a keményedést csak kb 2 hete vagy hete észleltem legelőször. Köszi a linket
2010. ápr. 30. 20:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd el dokihoz.

Vesz egy kis szovetmintat es akkor tobbet tudtok.

Nekem mindket kutyamnal az oltas utan volt ilyen.

Aztan szoltam, hogy vallhoz kerjuk.

Azota nincsen ilyen baj.

De amirol en beszelek az nem kemeny, hanem puha es labdacs szeru, es "mozdithato".

2010. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem labdancs alakú, hanem tenyérnyi lapos keményedés, ami nem mozdítható
2010. ápr. 30. 20:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Vidd el orvoshoz, nézze meg, esetleg kérhetsz szövet minta vételt, akkor mikroszkóp alatt megnézik, mi az.

Jó esetben egy ciszta, zsírcsomó, valamilyen sejtszaporulat, rosszabb esetben daganat, de az lehet rosszindulatú és jóindulatú is.

2010. máj. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!