Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak gyomorfertőzése...

A kutyámnak gyomorfertőzése volt, napokig hányt, dokinál volt, most már jobban van. Eltelt pár nap, most meg én vagyok rosszul,2napja hánytam, és azóta is hányingerem van. Lehet a kettőnek köze egymáshoz, vagy valami más vírus kapott el engem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 23:10
 1/9 anonim ***** válasza:
akár ugyanaz is lehet, de más is...gyomorkímélő kaja, sok folyadék (ilyenkor lehet kólázni :D ) - de a kutyának ne adj kólát :D viszont a gyomorkímélő kaja neki is jár + sok folyadék (akár kamillateát is tehetsz neki - hideg vízbe áztasd a filtert)
2010. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nagyon tuti,ugyanaz a kúra mindkettőnknek..:)Ő diétás kaján van,sok folyadékot iszik,rendben van,én most éppen magam miatt aggódom:)Remélem nem kaptam el valami komolyabb dolgot,mert ez a hányinger már nagyon kikészít.
2010. ápr. 30. 23:18
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha sokat rókázol/fosol, akkor kórház, nehogy kiszáradj. Ha gáz van, ráddugják az infúziót, azt nem tudod kiadni magadból. Lehet el kéne menned orvoshoz...
2010. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem egészen ugyanaz a kúra: neked sóban vízben krumpli, neki meg sóban vízben pipihusi vagy speckó konzerv kutyakaja :D
2010. ápr. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2napja ment csak a hasam,meg hánytam,azóta nem,viszont a hányinger megmaradt,amit azért nem értek,mert utána az ember meg szokott könnyebbülni.Jobb lesz ha ágyban maradok holnap,hátha idővel elmúlik:(
2010. ápr. 30. 23:38
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze,én se úgy értettem hogy ugyanazt kell ennünk,csak arra írtam,hogy diétás kaja mindkettőnknek:)Neki megvettem a spéci kaját,sokat segített.
2010. ápr. 30. 23:41
 7/9 anonim válasza:
Ha gyomor, bélproblémái vannak a kutyának akkor jó citromos teát kell vele itatni. Nekem ezt mondta az állatorvos. És bejött. De ez emberre is igaz. Ilyenkor a tejet, tejtermékeket mellőzni kell amíg rendbe nem jössz.
2010. ápr. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sima vízet kap csak,ezt mondta a doki,illetve Royal Canin Sensitívet eszik most,ami kímélő a gyomrának,és ettől rendbe jött teljesen,pedig elég szarul volt.Én 2napig nem bírtam enni,ma ettem édességet,ami hülyeség volt,rizst vagy krumplit kellett volna csak,vagy valami nagyon egyszerűt,mert így nem leszek jobban.
2010. ápr. 30. 23:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyomor és bél betegségek közül van egy pár, ami emberre és kutyára is veszélyes, fertőzhetik egymást, de csak baktérium/vírus tenyésztéssel lehetne kideríteni, hogy tőle kaptad-e el, vagy csak véletlen egybeesés.
2010. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!