Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Faj kutyák oltásai . Menyi...

Faj kutyák oltásai . Menyi van és mikre vannak?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy hány félle oltás "kötelezö" egy faj kutyánál és mék mire való és van olyan ami valamék fajtánál nem kell

2016. dec. 6. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a fajtatiszta kutyákat kell beoltatni, hanem a keverékeket is.

Az kötelező oltásokat itt olvashatod el: [link]

2016. dec. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden kutyának ugyanannyi és ugyanolyan oltások kellenek.

[link]

2016. dec. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Ne haragudj, de csak úgy sugárzik az értelem a kérdésből. Ugye Te sem gondoltam komolyan, hogy egy németjuhásznak kell a parvo oltás, de egy tacskónak nem kell?

Minden kutyának ugyanaz az oltás szükséges, fajtától függetlenül.


[link]

2016. dec. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak a veszettségoltás kötelező, de ha azt akarod, hogy túlélje a kölyökkort, akkor bebattyogsz a dokidhoz, és azt adatod be neki, amit ő javasol. Ez fajtától független dolog, a betegségek nem válogatnak.
2016. dec. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Azért hittem hogy csak faj kutyánál vannak ilyennek mert egy ismerősöm vet egy faj tiszta kutyát és sorolta hogy mire menyit költőt és nekem se más ismerősöm nem költőt ennyi féle oltásra igaz többi barátomnak keveréke is vannak nekem meg jobb esetben majdnem tiszta puli :D de az elöző is élt 15 évet (balesetbe halt bele) a mostani meg 11 ás 9 éves ek

2016. dec. 7. 06:25
 6/6 anonim ***** válasza:

az ismerősöd fajTAtiszta kutyát vett valószínű.

faj: kutya

fajta: németjuhász, puli, tacskó, stb.

Bocsi szúrta a szemem.

És a kölyökkori pltások minden kutyának egyformának kellene lenni, aztán hogy felnőtt korában évi egyszr elmegy és beadatja a veszettség ellenit (mert ez az 1 kötelező) és hozzá adat egy kombináltat az már minden gazdinak a szíve döntése. Ugyanúgy mint a féreghajtó elvileg 1x veszettség oltásnál ad a doki 1x 1 évbren, de én 2-3 havonta adok nekik. + a szívféreg elleni tabletta, ami nem olcsó mulatság

2016. dec. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!