Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csivavas gazdik segitseg?...

Csivavas gazdik segitseg? Beteg a csivim . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy 1éves csivava szukám , nagyon apro teremtés 1kg 200g. Minden oltasa rendben van. Eddig meg sosem volt beteg... royal canin csivaváknak kifejlesztett táppal etetem, mellette 2hetente kap egy multivitamin es egy porcerosito tabletat, életvidam kiskutya. Minden nap 2x kap enni 10-dél kozott száraztápot , vacsorára csirkehust, párizsit, virslit, majkrémet (egy kis finomsagot) tegnap dél elott megette a tap adagjat de este mar nem akart vacsorazni. Ma reggel probaltam neki tapot adni, probaltam csirkecombot , párizsit de semmit nem fogad el csak fekszik es nyoszorog. Ja lehetseges az allatkorhazat kihagynam mert itt a karacsony is . Ha nagyon fontos be viszem a korhazban , de jobb lenne a hetfot megvarni es orvoshoz vinni. Valami otlet valakinek? Vizet is csak a kezembol iszik..

2016. dec. 10. 17:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem hányt és nem is megy a hasa. Az allat orvos kijon hazhoz de nem er ra most csak este 8-fel 9korul. Addig nagy baj lehet?
2016. dec. 10. 17:46
 12/19 A kérdező kommentje:
Hasa ko kemeny azt fajlalja biztos vagyok benne
2016. dec. 10. 17:48
 13/19 anonim ***** válasza:

Kemény a hasa az nem túl jó.

Főleg,hogy ma még nem is evett.


Bélcsavarra gondoltam,de kistestűekre nem jellemző abszolút,meg ha az lenne már reggelre nem élt volna.


Reméljük a két órát kibírja,de valószínűleg a sok nem neki való dolog lehetett az okozó. Fél óránként próbáld itatni míg a doki ki nem ér.

Bár én inkább egy felszerelt rendelőbe vittem volna,mert lehet infúzióra lenne szüksége!

2016. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mit mondott az orvos
2016. dec. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Elkezdett onalloan inni fel áll és mászkál de testtartásán látszik hogy faj a pocija ugyan ugy kemeny es szomoru. Rendben megirom mindenképp
2016. dec. 10. 18:37
 16/19 anonim ***** válasza:
Széklete volt? Lehet bélelzáródás is sajna.
2016. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem volt széklete de mivel nem evett nem meglepo
2016. dec. 10. 20:32
 18/19 bollocks ***** válasza:
100%
A sok szartól, amivel eteted, simán bedurranhatott a hasnyálmirigye. vagy egy jó kis bélgyulladás is összejöhetett.
2016. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Járt nálunk az állatorvos :) egy szar virus lehet az oka kaptunk egy injekciot azt mondta 1-2nap es renbejon :)
2016. dec. 10. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!