Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normalis lehet? Kiskutyám...

Ez normalis lehet? Kiskutyám eloszor tuzel, a nemiszerve kisse megduzzadt, az emloirol nem is beszelve (eleg nagyra duzzadtak emloi). A pocakjat fajlalja, es etvagytalan, inni iszik enni nagyon keveset, kedvtelen, inkabb csak fekszik.

Figyelt kérdés

2016. dec. 12. 03:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A nemi szerve mindig sokkal nagyobbra duzzad ha tüzel egy kutya, az emlő is de azok nem akkora mértékben, nyilván ilyenkor más a hangulatok/ étvágyuk, de en javaslom, hogy látogassák meg állatorvosotok, akar megvedzélhrznétek az ivartalanítás időpontját (hogy legközelebb ne kelljen ezt átélni szegénynek)
2016. dec. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mindenkepp ivartalanitas lesz, nagyon kicsi kutya nincs 2kilo elletni nem szeretnem semmiképp. Koszonom a valaszod kicsit megnyugodtam. A mai nap folyaman elmegyunk az allatorvoshoz :)
2016. dec. 12. 06:44
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Normális, igen. Bár nálunk étvágytalanság, kedvtelenség nem volt. Figyeld azért, nem betegség-e.

Ivartalanítani majd csak tüzelés után lehet, ideális esetben 2 tüzelés között félidőben kb.

2016. dec. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom a valaszod!! :)
2016. dec. 12. 12:10
 5/7 A kérdező kommentje:
Kerdezo vagyok. Ha barki ilyet tapasztal a haziallatan azonnal forduljon ALLATORVOSAHOZ vele. Nem a tuzeles viselte meg hanem meh gyulladasa volt ki is pakoltak. A mutet utan lehetett latni rajta, hogy megkonnyebbult. Hala istennek kb 2-3nap alatt eszre vettem (az interneten valo rengeteg olvasas utan) , hogy meh gyulladasra utalnak a tunetei, elvittem az orvosunkhoz, mondtam, hogy meh gyulladasra gyanakszom, megultrahangozta es mondta is, hogyha az anyagi helyzetem ugy engedi egy ora mulva meg is mutene, mert nagyon az elejen csiptuk el, es egy ket nappal kesobbre mar rengeteget gyengul a szervezetuk (plane az ilyen kistestueknek) es kockazatos a mutet. Ha az en 1kg 25dkg-s apro csivavam kibirta a mutetet szerintem ha idobe orvoshoz fordulnak barki kiskutyaja tul eli, szoval ettol ne feljetek. Ha valaki nem lenne tisztaba ennek az ara 40.000kornyeken van, ami tudom nem olcso, de te szerettel volna kisallatot ! :) eso nelkul nincs szivarvany! :) SZOVAL HA BAGYADTNAK, EGTVAGYTALANNAK, talalod hazi kedvenced vidd orvoshoz. (Ha nincs ra penzed ne tarts kutyat) Ne felejtsd el, ha te beteg vagy te is szenvedsz.. es o nem kerte, hogy vidd haza te szeretted volba haza vinni. Viseld a gondjat felelosseggel :) O ki van szolgaltatva neked , es feltetel nelkul mindennel jobban szeret !!!!!! :) :)
2017. ápr. 13. 03:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Uhh, szegénykém... (#1vagyok)

Nekünk is ilyen jeleket mutatott egy sima tüzelésnel is, meg látatlanban, mi ezt nem láthattuk.

Nagyon örülök h ilyen felelős gazdi vagy:))

Jobbulást neki:)

2017. ápr. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonjuk mar a multe a mutet :) :) boldogok, es jatekosak vagyunk mar :)

Ha valakinek nincs felelosseg erzete, az vegyen egy pluss kutyat. :)

2017. ápr. 15. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!