Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám rázza a fejét mert...

A kutyám rázza a fejét mert föld ment a fülébe, hogyan lehet kiszedni?

Figyelt kérdés

Ki lehet valahogy házilag is szedni? Ha nem akkor az orvos hogyan szedi ki és mennyiért?


Nem állandóan rázza csak néha, de már idegesít, jövő héten akartam orvoshoz vinni megnézetni hogy miért rázza, de ma rájöttem. Szóval hogyan lehet eltávolítani?


2016. dec. 17. 17:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Állatpatikában lehet kapni fültisztító folyadékot. Ha az nem segít, dokihoz kell vinni. Atka lesz az, nem föld.
2016. dec. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Általában fülatkától rázzák a fülüket. Orvoshoz kell vinni, aki kitisztítja.
2016. dec. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem nem atka, a fülének nincs szaga és többnyire ásás, szaglászás közben rázza.
2016. dec. 17. 18:16
 4/14 anonim ***** válasza:

Nagyon zavaró lehet neki, ha egy mód van rá, vidd ügyeletre!

Az én kutyámnak toklász volt a fülében, házilag nem tudtuk kiszedni, mert nagyon mélyen volt neki.

Néhány ezer Ft-ért vette ki a doki.

2016. dec. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Már nem most kezdődött de egyenlőre nincs pénzem orvoshoz vinni ha pár ezer ft.
2016. dec. 17. 19:28
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
kedves kérdező: akkor minek neked kutya, ha az alap orvosi ellátásra se telik?
2016. dec. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Most komolyan, 2-3 ezer forintot nem tudsz rá költeni, hogy ne szenvedjen szerencsétlen? Akkor mi lenne, ha valami súlyos betegség jött volna elő, vagy elüti egy autó? Akkor meghal a kutya, mert a gazdája nem viszi orvoshoz? Az állattartáshoz ez is hozzátartozik, sőt, az a legjobb, ha mindig van egy összeg félretéve orvosra.
2016. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ha komolyabb baja lenne akkor a szüleim fizetnék de az ilyen apróságokkal nem törődnek. Most csak 45€-m van az meg nem hiszem hogy elég.
2016. dec. 17. 20:11
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj ha benne mard begyullad. Nekunk a fulgyuszi ket koros fulcsoppes sztori volt es mindennel egyutt 20ezerben allt meg.


Ha ezt meg lehet elozni 5ezerbol mar megerte.

2016. dec. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jövőhéten elvisszük. Csak nem tudom mikor, talán csütörtökön mert akkor ér rá a nővérem :/ előbb nem tudom megoldani. De most épp egy második diákmelót keresek hogy félre tudjak tenni az orvosi számlákra. A legutóbb megfázott azt is én fizettem, nem lett vele sokáig várva de még így is 49 euró lett.
2016. dec. 17. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!