Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Corvin mozi környékén...

A Corvin mozi környékén tudtok kutyasétáltató helyeket?

Figyelt kérdés
Eldöntöttük, hogy fogunk venni egy beagle-t, de mielőtt megvennénk ki kéne találni, hogy hova visszük majd sétáltatni, mert nem akarok csak úgy kóborolni és kocsik között futkározni. Van egy kutyafuttató a markusovszcky téren a játszótér mellett, de máshol ahol fű van tudtok helyet a Corvin mozi környékén?

2016. dec. 22. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
11 ker
2016. dec. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Igen! Ott van nem messze tőle a Döglött Kutya Park.Ott szép zöld a fű.
2016. dec. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én egy sokkal kulturáltabb kérdést tettem fel, mint amilyeneket fel szoktak rakni ide. Kaphatnék egy normális választ?!
2016. dec. 22. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:
mi nem normális? a 11 ker.-be van egy csomó zöld övezet. nézd ki, h hol lehet kutyával mozogni...
2016. dec. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Zöldterület szerintem a Népligetnél közelebb nem nagyon van. A Corvin közben láttam már kutyasétáltatókat, de az is betonos.
2016. dec. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!