Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehetne ilyet csináltatni/...

Hol lehetne ilyet csináltatni/venni?

Figyelt kérdés
A kutyám jövő héten lesz 1 éves. Szeretnék neki egy (igazi) ezüst bilétát amibe bele van gravírozva a neve. Ilyet honnan lehetne szerezni? Előre is köszönöm!
2010. máj. 3. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ezt bármelyik ékszerész elkészíti, aki ezüsttel is foglalkozik. Érdemes több helyen is megérdeklődni, mert nagyon eltérő árakkal dolgoznak.
2010. máj. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ahol kulcsmásoló van ott ilyet is szoktak készíteni. Nagyobb bevásárlóközpontokban, áruházakban van ilyen.
2010. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nállunk a kutyakozmetikán vannak ilyen biléták (csont,gömb,kocka stb.) és abból van,bizsu,ezüst,arany stb.

És azt megvesszük és ott nem graviroznak,de van egy hely (kulcsos) és odaelviszem eddig 200 forintnál nem fizettem többet, vana hol pl 1 betű=20 forint (most ez csak példa volt).


Érdemes ilyen helyeken szétnézzni.

Itt biztos nem lenne az ékszer üzletben,ilyen biléta,de lehet,hogy nállatok van.:)



Ja és,ha elszökik nehogy lelopják,erre is gondoltál??

2010. máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha ne adj isten lesz a közeledben kutyakiállítás, ott mindig szokott lenni ilyen biléta készítő és ott helyben megcsinálja neked.
2010. máj. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Amúgy nem tervezem hogy elszökik a kutyám. És ha el is szökne nem a biléta érdekelne hanem a kutya. :) Utolsó: mért "ne adj isten"?
2010. máj. 3. 10:14
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam,hogy nem tervezed,és engem is a kutya érdekelne,persze,de én nem vagyok képes ennyi pénz kidobni.

Ezért van a kutyámnak a nyakorvön egy sima 500 forintos biléte a nevével/telefonszámmal/.A kutya úgye azt nézzi,hogy jajj ez nem megy a bundám színéhez. :)


De aki megteheti az tegye meg.

Ja igen még a kutyakiállitáson van ilyen,meg a kulcsosnál.

2010. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem vennék a kutyámnak ezüstbilétát. A mai világban, ahol idős embereket képesek megölni ötezer forintért, a kutyádat is simán ellopják a nyakörvéért, bizony ilyet is hallottam már.

Másrészt meg ez felesleges pénzkidobás. Csináltass egy hagyományos gravírozott bilétát és vegyél a maradék pénzen a kutyádnak játékokat, jutalomfalatot. Hidd el, jobban fog neki örülni, mint az ezüstbilétának.

(Lefogadom, hogy yorki a kutya)

2010. máj. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem yorki. Keverék kutya (menhelyi). Nem szeretem a bizsut. Hamar lekopik és nem is olyan szép. Komolyan képes lenne valaki az egész kutyát elvinni egy ezüst bilétáért? :O Van olyan ember aki azt hiszi hogy a biléta tényleg igazi?

Amúgy kap még új fekvőhelyet mert a régit már majdnem szétrágta. Játékot is kap, de amivel már nem játszik azt a menhelynek adjuk. Ti hogy szoktátok ünnepelni a kutyátok születésnapját?

2010. máj. 3. 11:15
 9/10 anonim válasza:
0%
A tesóm kutyájának rózsaszín bőr nyakörve van, igazi gyémántokkal és arany bilétával. 2 milla volt. :S Szerintem EZ nem normális. Magamnak nem veszek ezüst ékszereket nem hogy a kutyának aki úgysem értékeli. De ha van rá pénzed akkor vegyed. Nekem nincs és ha lenne sem vennék. De azért örülök hogy ennyire gondolsz a kutyádra és hogy ennyire szereted. :)
2010. máj. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Jobb ha tudod,hogy az ezüst sokkal gyorsabban kopik mint a "bizsu". Nemesfémbe meg nem gravíroznak,hanem vésnek.
2010. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!