Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy kutyát, de nem...

Szeretnék egy kutyát, de nem engedik, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnék egy kistestű kutyának az életét megmenteni a menhelyről. Megkérdeztem anyuékat, és azt mondták hogy nem lehet. Nagy kert, nagy lakás, és még a tulaj is engedné:(

Apu nem szereti az állatokat, csak a madarakat. Van 2 cicánk, akik még télen is csak enni járnak be (meg hogyha nagyon hideg van akkor bejönnek egy kb fél órára). A chipet, és az oltást fizetném. Nem vagyok napközis a suliban, általában 13:25kor érek haza, úgyhogy a sétáltatás probléma meg lenne oldva (hajnalban is felkellnék). Megmondtam, hogy a kisujjukat sem kellene mozditani de ők még mindíg nem akarják. Anyu imádja a kutyákat, apa nem:/ kérlek segítsetek nekem, hogyan győzzem meg őket! Már 5 éve kutyát kérek minden karácsonyra, szülinapomra:(



2016. dec. 25. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos erről nem te döntesz, hanem a szüleid, ha pedig ők nem akarnak kutyát, akkor abba bele kell törődnöd.

Esetleg annyit tudsz tenni, hogy átvállalod a macskák ellátását, akkor talán látják, hogy felelősségteljes vagy és komolyan gondolod.

2016. dec. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Majd lesz kutyát ha egyedül élsz.

Hány éves vagy?

2016. dec. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15/L
2016. dec. 25. 20:29
 4/4 A kérdező kommentje:
Na mindegy, azért köszönöm a válaszokat:)
2016. dec. 25. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!