Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudnám a kutyámat leszokt...

Hogy tudnám a kutyámat leszoktatni az ágyra pisilésről?

Figyelt kérdés
Van egy tacskóm aki sokszor berohant a szobába és az ágyra pisilt. Eddig háromszor történt meg, Ezért mindig csukva kell lennie az ajtónak.

2016. dec. 28. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A csukott ajtó jó megoldás. Milyen idős a kutyus? Bár semmilyen körülmények közt nem normális ez a cselekedett. Ha jól gondolom lakásban van tartva. Ha ez így van, csak a gyakori sétával lehet szobatisztaságra szoktatni. Ha kint pipil, dicséret és jutalomfalat illeti meg. Ha mégis bent teszi, bizony meg kell szidni (olyan hangerővel, hogy megijedjen, persze akkor, amikor tetten éred) és bizony egy kis seggre pacsi is meggyőző erővel bír.)
2016. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Duenna ***** válasza:
Van kint a kutya a szabadban elég ideig ahhoz, hogy teljesen elvégezze a pisilést? Nincs esetleg felfázva, hogy amiért nem tudja visszatartani a vizeletet?
2016. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

aa velem is ez történt 1x

éppen mentem aludni és feljött az ágyra szépen elhelyezkedtem a kutyám odabujt cuki volt aztan odahugyozott én meg erre.. bzmg... letettem az ágyról és ágyhúzás meg takaró kukába tevése.. még szerencse h nem a matracot hugyhozta le .. aztán kizártam az ajtóm elött alutt reggel kinyitottam az ajtot és egyből berohant és mint ha mi se történt volna dik..

a helyesirás tudom nem a legjobb de lusta vagyok szépen irni lol..

2016. dec. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Duenna ***** válasza:
Igen, az előttem szóló jól írja, figyelni kell a kutyát, és ha úgy tűnik, pisilni akar az ágyra, akkor egy hangos kiáltással rászólni, hogy NEM! aztán sürgősen letessékelni az ágyról, és ... hát igen, levinni a szabadba minél hamarabb pisiltetni. Ha ki van fázva, akkor lássa orvos.
2016. dec. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez általában rangsorproblémára utal, merthogy ha csak simán pisilnie kéne, akkor nem ugrálna fel az ágyra hozzá. Ott van a legintenzívebb gazdaszag, ha azt jelöli, az iszonyat bunkóság. Kutyasulit javaslok (kifejezetten viselkedési problémás, rehabilitációs, szocializációs foglalkozást), vagy hívjatok házhoz kiképzőt, aki ért ezekhez.
2016. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!