Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Le lehet ezt tölteni netről?

Le lehet ezt tölteni netről?

Figyelt kérdés
Olyan CD-t láttam, amin zajok vannak, hogy a kutya mindenhez hozzászokjon. Ilyet lehet letölteni netről?
2010. máj. 3. 19:25
 1/8 Akiteki ***** válasza:
0%

Vidd ki az utcára, ott majd hozzászokik.

Leesett az állam. Az előbb már rosszul voltam, hogy valaki képeskönyvvel akarja helyettesíteni a kutyaiskolát, de hogy még a sétáltatás helyett is a neten legyen az utcazaj, ez már sokk.

2010. máj. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
írtam azt, hogy sétáltatás helyett? persze, hogy vinném sétálni, a másik, hogy kinti kutya lenne. kíváncsi vagyok ez a cd mit tartalmaz. amúgy RETTENTŐEN hasznos volt a válaszod...-.-
2010. máj. 3. 19:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. beirod a google-ba és próba szerencse...!!!

Én pl. találtam, de már kiléptem belőle...nem tom elküldeni a linket sajna :(:(

2010. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Igaza van az előbbieknek... a kutyasétáltatást, és a kutyasulit semmi nem helyetesiti ŁŁŁŁŁŁŁ
2010. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak akik nem értik:ezek a CD-k a kölyök kutyák szocializálására lettek kitalálva, születésük után már hallgattatni szokták velük, mivel egy pár napos illetve pár hetes kutyust nemigen lehet utcára vinni sétálni.

Kérdezőnek sajna nem tudok segíteni.. de remélem talál valahol :)

2010. máj. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Akiteki ***** válasza:
A pár hetes kutyusnak meg nincs szüksége cd-re, hanem az anyukája cicijére. Megindult valami túlokosnak az agya és jópénzért csinált ilyen cdt. Miért nem nekem jutnak eszembe az ilyen üzleti fogások?
2010. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Érdekes, az én kutyám utcai zajos CD nélkül is roppant szocializált...

Bocsánat az offért, a választ nem tudom.

2010. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem gondoltam volna, hogy ebből még akár viták is születhetnek. szívesen beírnám google-ba, csak az a baj, hogy fogalmam sincs, milyen kulcsszó alatt keressem. és ismétlem mégegyszer: csak meg szeretném hallgatni mi található ezen a Cd-n. elhiszem, hogy mindenkinek rendkívül jól szocializált kutyája van cd nélkül is, és kijelenteném azt is: a kutya sétáltatva lesz elégszer, sőt, még kutyasuliba is szeretnék vele járni. és, hogy mindenkit megnyugtassak, ivartalanítva lesz, és jan fennel könyvét is betéve tudom.:) azért köszönöm, hogy írtátok, hogy ti sem tudtok ilyenről a neten.
2010. máj. 4. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!