Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kalkulaljam ki a...

Hogyan kalkulaljam ki a kutyam fekhelyenek meretet?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy kenyelmetlenul kuporognia kelljen, de tul sok hely sincs sajna, mivel egy kis helysegben lesz (fedett teraszon), tehat az ugy eleg, hogy ha lemerem fekvo helyzetben amikor ki van nyujtozva es raszamolok 5-10cm-t?
2016. dec. 31. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
akár állva is csinálhatod nem kell várogatni hogy feküdjön, az orrától a farka hegyéig + még pár centi (nem sok) ekkora fekhely szerintem pont kényelmesen nagy. De igazából ez ugyan az amit te is írtál.
2016. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most pont itt fekudt szet tespedve, ugyhogy le tudtam merni :) kb 150*50, tehat olyan 160*60-as fekhely biztosan eleg lesz.
2016. dec. 31. 13:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Amugy az en kutyaim szinte mindg zsomlebe kucurodva alszanak. Szerintem eleg lesz neki.
2016. dec. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyémnek nagy a bundája így nem kényelmes neki kucorogni. A nagy fekhelyen is össze tudja húzni magát de a kicsin már nem tud nyújtózkodni.
2016. dec. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!