Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » AZP Adult All Breed Sensitive...

AZP Adult All Breed Sensitive kutyatáp vélemény?

Figyelt kérdés

Ma volt anyukám kutyatápot venni a boltban, a baromfi allergiás kutyánknak. Egy állateledelesnél volt, aki ezt ajánlotta neki, mivel anya semmit nem ért a kutyatápokhoz (mondtam neki, hogy várja meg amíg végzek, és együtt menjünk el venni, de nem várt meg) meg is vettek. 1 kg-ot vett, próbaképp. Kaptunk egy ismertetőt a tápról, de nekem nagyon nem tetszik.

Összetevők: Kukorica, lazachús, rizs, répapép, baromfizsír, hidrolizált sertésfehérje, nátrium-klorid, élesztő, kukoricaglutén, cikóriapor

Analitikai összetevők: Fehérje 21,0 %

Zsír 12%

Nyersrost 3,1%

Nyershamu 5,2%

Kalcium 1,00%

Foszfor 0,80%

kb. 1kg került 1500 ft-ba, szerintem nagyon sok, főleg úgy, hogy az összetevőket kukoricával kezdik és ráadásul a baromfi allergiás kutyánknak baromfizsír van benne.



2017. jan. 6. 14:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!