Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kötnek bele mindig a...

Miért kötnek bele mindig a kutyásokba a "nemkutyások"?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 17:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
12%
Talán mert a kutyák teleszarják, meg pisilik az utat. A "kutyások" meg nem csinálnak semmit.
2010. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
én speciel összeszedem a kakát, és nem hagyom, hogy mindent lepisiljenek....
2010. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
71%
Amiért a nem dohányosok a dohányosokba, az autósok a bringásokba, és vica versa - az emberek intoleránsak. Nem látnak túl a saját életükön, nem tudják beleképzelni magukat a másik helyébe, más szemszögből megnézni és megkockáztatni h a másiknak is lehet igaza.
2010. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
42%
Mindig nem, ez túlzás. DE: hány olyan kutyást látni, aki felszedi a végterméket az eb után? Hány olyan kutyát látni, amelyiken póráz van, a nagytestűn szájkosár? Csak egy kis alkalmazkodást várnánk a gazdától, hidd el. Hiába mondja a kisgyerek felé rohanó kutya gazdája, hogy "nem bánt, ne félj".
2010. máj. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
76%

Mert szemetek és nem tudnak elfogadni semmit a saját véleményükön kívül.. Engem is egy csomószor "bántottak" már. Egyszerűen nem hajlandók különbésget tenni a normális meg a rossz kutyás között.. Sőt sokszor van olyan hogy a rossz kutyásokat nem bántják mert azoktól félnek. Pl én elviszem a kutyám minden nap sétáltatni és akkor beszólnak hogy menjek onnan mert ugatnak a kutyák. Más meg kiengedi az agresszív kutyáját egyedül és senkit nem érdekel. Na ja mert egy fiatal lánynak meg az ártalmatlannak tűnő kutyáinak bárki be mer szólni, de a kopasz, kigyúrt pasasnak akinek egy nagy kutyája van annak nem... Meg azért is sokan lenéznek, mert nekem milyen fontos egy állat... Hű ha! Nekik az miért fáj? Mi bajuk lesz tőle?

De tudod mi a legrosszabb? Hogy a kutyások is bántják egymást... Ugyanúgy beszólogatnak, rámuszítják a kutyájuk stb mikor össze kéne tartani.

2010. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
37%

Azért, mert a kutyák sétáltatására vonatkozóan vannak például olyan szabályok, hogy csak a futtatóban lehet elengedni, de ezt mindenki leszarja. Hadd rohangáljon póráz és szájkosár nélkül a kutyuskája, mert nem bánt meg izé.


Meg azért, mert nem elég, hogy olyan helyeken rohangálnak a kutyák szabadon, ahol nem lehet pl. egy templom körüli park, ahol le lehetne ülni mondjuk egy plédre és élvezni a napsütést, ehelyett viszont AZ ÚTON is úgy kell menni, hogy mereszteni a szemet a láb elé, mert tele van szarva, közben ki tudja épp kinek a szabadon engedett kutyája akar szemügyre venni, inkább ki is kerülöm a francos parkot miattuk, nem hogy ki üljek élvezni a napsütést.


Meg azért, mert gyakorlatilag a beton járdán kívül bárhol egy kicsit füves területen nem lehet nyugodtan közlekedni, mert tele van szarva!

2010. máj. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
70%

A nemkutyások általánosítanak! Mint az emberek zöme, majdnem mindenben. A villamoson majdnem lepofoztam egy idősebb "hölgyet", aki fel volt háborodva egy vakvezető (!) kutya miatt!!! Szerinte a büdös dögöket nem szabadna felengedni a villamosra. Na, le is szállt a következő megállóban, mert kapott 1-2 kedves szót.

Ja, és a nemkutyások semmilyen állatot nem szeretnek!!!

2010. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
81%
Kedves utolsó ha a mi városunkban nincs kutyafuttató akkor nekem nem lehet kutyám vagy egész életében, 15 éven át csak pórázon vigyem ki mert más fél tőle? Megjegyzem: 1, Üríteni a szántóföldön és a kertben szokott, nem hiszem hogy ott valakit zavarna. 2, minden embert NAGY ÍVBEN kikerülünk! A kutyáim jólneveltek. Miért nem azt bántják csak akinek valóban rossz a kutyája?
2010. máj. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
48%
utolsó előtti
2010. máj. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
69%

Utolsó, teljesen igazad van. :((


Legutóbb azon akadtam ki, hogy a környékünkön nemrég megcsináltak magasított virágágyásokat, tele árvácskával és tulipánnal, gyönyörűek, erre gazdi engedi, hogy a kutya felugorjon és pisiljen-kakiljon oda... Színvonal megvan. :(

2010. máj. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!