Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit vigyünk? Ez elég? Van még...

Mit vigyünk? Ez elég? Van még valami?

Figyelt kérdés

Szombaton egy hétre elutazunk Olaszba. Visszük az ebet is :) A párom foglalt kutyás szállást, de most kezdek el csomagolni neki. Raktam be:

Pelust

2 tálat

1,5 kg tápot

Kis Ketrecet

Játékot

Fekhelyet

Iratait

Póráz+nyakorv

A nap nagy részében velünk lesz még az éttermekben is. 8 hónapos ez lesz az első hosszabb útja.



2017. jan. 8. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Az útra vizet inni is.

Tápból inkább többet, hogy tuti elég legyen.

Pelust minek?! Inkább kakizacskót, abból is annyit, hogy biztosan elég legyen.

2017. jan. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom hogy ott milyen szigorúan nézezik a szájkosaras dolgot. Esetleg ha van,a biztonság kedvéért.


Sok sikert az úthoz! :)

2017. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

Nézik *

#2 voltam bocs

2017. jan. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
én csak annyit tudok mondani hogy nekünk az állatorvos azt tanácsolta hogy indulás előtt 12 órával ne adjunk neki enni, utána út alatt lehet néha adni neki de ne haladás közben. Vize sem kell hogy mindig legyen elég ha akkor kap amikor megálltok. A pelus minek? nem szobatiszta? pelust alapból sem szabad használni, ha útközbenre gondolsz akkor csak kicsit többször álljatok meg, gyors séta és mentek tovább. A mi kutyusunk 4 hónaposan utazott 1400km-t és semmi baj nem volt, evett út közben, sokszor megálltunk, nem pisilt az autóban, enni inni akkor kapott amikor megálltunk. Aztán 6 hónaposan még 2x megtettük vele ezt az utat, nem volt gond, 3-4 óránként megálltunk szünetelni, kapott enni inni, sétáltunk kicsit és minden oké volt.
2017. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Biléta, +36-os hívószámmal. Ha elveszne, úgy sokkal hamarabb meglesz, mintha el kell vinni chipet olvastatni, le kell nyomozni, hogy melyik ország chipje, ott találni kontaktot, aki utánanéz... Jobb a biléta. De persze legyen regisztrálva a chipje is, azt ellenőrizzétek le.

Plusz nézzetek odakint elérhető állatorvost, hogy ha neadjisten szükség lenne rá, ne akkor kelljen SOS elérhetőséget keríteni hozzá.

2017. jan. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm mindenkinek!!! :)

A pelus vészhelyzetre kell a hajó miatt :)

Úszhat a tengerbe ha meg lesz?

2017. jan. 13. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!