Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megörülök, hogy két naponta...

Megörülök, hogy két naponta porszívózok mégis minden tiszta kutyaszőr hiába fésülöm ki hetente pedig rövidszörű ti, hogy bírjátok? A lakásban tartott kutyásoktól kérdezem

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs rá jó megoldás,édesanyám is folyton ezen morog.Mindig azt mondom neki,a szőr csak egy dolog,de a kutyánk hatalmas ajándék!:)
2010. máj. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
51%
Nekünk ugyan macskánk van, kettő, de én minden nap porszívózok, két szintet... Csak azért minden nap, mert van egy 11 hónapos kislányunk és senm szeretném ha szőrrel táplálkozna. Én nem fésülöm őket, hanem az öntapadós szösz-szedővel áthengerelem őket minden reggel porszívózás előtt. Gondolhatjátok, mennyire szeretik :)
2010. máj. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem is rövidszőrű.Mopsz.Nekem csak akkor gáz, amikor vedlik.Mostanra már nem hullik neki megint.
2010. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
Hát én ennek nem örülnék meg annyira :S
2010. máj. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem keverék kutyám van,kistestű nagyjából foxi és alig hullik neki,még a heti 1xi porszívózás is sok.
2010. máj. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nálam nincs szőnyeg, csak parketta. :D Így annyira nem vészes, mert a parkettába nem tapad bele, pikk-pakk össze lehet söpörni pár mozdulattal, ha sok a szőr a lakásban. Anyukám akarta, hogy legyen szőnyegem, aztán elmagyaráztam neki, hogy csak megkeserítené a két kutya mellett az életem, ez így sokkal praktikusabb nekem.
2010. máj. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát meg kell szoknod szerintem.. Nem csak a szőnyegbe, hanem az ágyba, függönyre, ruhákra stb. rámegy.. Nálunk legalább is nincs olyan dolog ami ne lenne kutyaszőrös :D Bár nekünk hosszú szőrű, de már beleuntunk az állandó takarításba.. :S
2010. máj. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sincsen szőnyeg, így sokkal praktikusabb. Mindazonáltal pont a héten volt az M1-es a reggeli műsorban egy allergológus orvos, aki azt kezdte volna magyarázni, mire pont jött a híradó, hogy egy gyereknek nem árt egy kis kosz. Hogy sok anyuka maga okozza a gyereknek az allergiát azzal, hogy mindent agyon fertőtlenít. Mert így nem tud az immunrendszer rendesen megedződni. Nem is értem néha, mikor ezen az oldalon egy-két hozzászólást olvasok, hogy a fenébe éltem túl a a gyerekkort úgy, hogy állandóan a földön csúsztam-másztam, mosatlanul ettem a fáról a gyümölcsöt és állandóan az aktuális kutyát-macskát nyüstöltem.....
2010. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én kimondottan ezért választottam a törpe uszkárt.Nem hullik a szőre,csak pár naponta ki kell fésűlni.

A szomszédomnak labrador keveréke van,nem régen jött a kisbaba is.Ők elviszik kutyakozmetikushoz és letolják a szőrét kb a felére.Sétánál meg átkeféli.

2010. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Akiteki ***** válasza:

Porszívó nem szedi össze a rövid szőrt. Én széles cellux-szal szoktam leszedni a ruháról meg a bútorokról.

Vedlés ellen meg (ne ájuljatok el, én is rosszul voltam, mikor először hallottam) egy kopott fűrészlapot használok.

Néhány húzás és tökéletesen kiszedi a szőrt. Láttam már külföldön direkt erre a célra meghajlított és fogantyúval ellátott fogazott vaslapot horror árért. A már megkopott vasfűrész lapja ugyanúgy megteszi.

2010. máj. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!