Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szoktak-e tenyésztők valamilye...

Szoktak-e tenyésztők valamilyen alapcsomagot adni a kiskutyához?

Figyelt kérdés
Régebben olvastam hasonlót, hogy volt aki kis nykörvet, vagy játékot adott a kicsi mellé, érdekelne, ti hallottatok e hasonlóról? (természetesen az oltások meg törzskönyv alap, de emelett szoktak e még valamit adni a kölyöknek "útravalóul"? )

2017. jan. 24. 13:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Van, aki szokott, van, aki nem. Ez nem elvárás, és nem is jelző arra, hogy milyen a tenyésztő.

Általában nyakörvet, pórázt, játékot, esetleg valami kis takarót és pár kg tápot szoktak adni.

2017. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Akitől vettem a rotimat ő asztalos is volt és nyakörvet adott, amit megnyitva kutyaházak eladók :)
2017. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%

Én kettő kutyust vettem. Az egyik adott, a masik nem.

Én személy szerint majd szeretnék adni a leendő gazdiknak :) Számomra fontos.

2017. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én tápot kaptam, olyat amilyet nála evett. + vittem rongyot, amivel bedörzsölte az anyált és a tesókat
2017. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi kaptunk egy plüssfigurát, ami az alomban volt az anyákkal és a tesókkal, így könnyebb volt a beszoktatás :)
2017. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Két kutyám van tenyésztőtől. Egyik alkalommal sem kaptam ajándékot, de ez nem is volt fontos szempont. Az első kutya után nem volt kérdés, hogy a másodikat is ugyanattól a tenyésztőtől vegyük, pedig nem adott ajándékba kaját, meg plüssállatot :)
2017. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm a lepontozást... élmény ez a rovat...
2017. jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Tápot kaptunk volna, de mivel előre megbeszéltük és ugyanazt a típust megvettem neki 12 kg-s zsákban, így nem kértem.
2017. jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy valóban itt miért vannak lepontozva a válaszolók?

Én kaptam a kutyámhoz tápot,nyakörvet és pórázt.

2017. jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Tápot mindenki szokott adni,mivel ahhoz van szokva a kutyus. Nyilván annyit,amennyi pár napig kitart addig szerezd be ugyan azt vagy keverd a régivel az újat,hogy megszokja,ne menjen a hasa.


Ismerősömék külföldről vettek kutyust, kaptak egy nyakörvet,pórázt, bilétát, 5 kg kutya kaját és egy labdát a kutyushoz.


Nyilván mindenhol mások a szokások :)

2017. jan. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!