Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen vajtakat ajalnlotok?

Milyen vajtakat ajalnlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szilvi a nevem, 12 vagyok. Mar ugy decemberben elhataroztuk a szuleimmel, hogy szeretnenk egy szobakutyat. Mi a bichonra gondoltunk, de mondjatok olyan kutyakat, meg, akiknek nem baj ha kimarad 1-2 nap seta, hisz a szuleimnek nehez a munkaja, es en hetfon 7-8-ig tancolok, ez nem szabad, kedden 3-4-ig zongorazok, ez mar viszont igen, szerda is szabad, csutortokon fitnessezek 6-7-ig, ez mar megint nem szabad, pentek,szombat, es vasarnap mar pedig igen.! A szorapolassal, furdetessel mar nincs gond,stb. Szoval pls meg mondjatok olyan fajtakat, amik ehhez (bichon frise) hasonloak. Nagyobb mint a bichon vagy ilyen, ne legyen. A tacskot pedig nem akarjuk, volt mar vagy 3-om, es mind meghalt, elutottek, es az 1-ket megmergeztek... :( Szoval annal nincs szerencsenk.. Eloszor huskyt akartunk, de mivel kozos hazban lakunk, meg 3 szomszeddal, problemas lett volna... Szoval Irjatok fajokat!!!Koszi ^^

2017. jan. 25. 18:08
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Nos... A tacskókat csak kitaláltam. Egy vizslám volt 7 éves koromban. De nem törődtem vele, nyilván kicsi voltam, és azt hittem, hogy játszásra jó. De amióta kiírtam ezt a kérdést, a szüleim megleptek egyszer amikor hazajöttem egy maltaival!!! És már 2 és fél hónapos, nincs semmi baja, minden oltást megkapott, jól eszik, a szőrzete mindig gondozott, és egyszer volt amikor 2 nap nem sétáltunk, és nem lett semmi baja!! Azt se tudjátok milyen családom van, azt se tudtátok, hogy kertes házunk van+telkünk, és ti elkezdtek nevetni rajtam, és csusságolni velem!!! A kutya neve Milo, és fiú. Köszönöm a 20-ból (19) 18 negatív választ, az egyetlen a nem is tudom, az elsők között egy "máltai selyemkutya" válasz. 😔😒
2017. márc. 18. 08:08
 22/26 A kérdező kommentje:

Nem azt kértem hogy az információim alapján kezdjetek el ócsárolni, hanem hogy fajtákat ajánljatok!!! 😠😡 Jó hogy 1-2 személy mondja a negatívat, de a többi 17-18 mondjon fajtákat, ne mondja el ugyanazt a többiek után megtoldva még jó pár gúnyos, és csúfoló dologgal... Nem

esik rosszul, nem nagyon, de csak



rossz, hogy nem is ismertek, és és senkit az én életemben, de ilyen szemét módon elkezdtek

2017. márc. 18. 08:16
 23/26 A kérdező kommentje:
Csúfolni.. 😩😒
2017. márc. 18. 08:17
 24/26 anonim ***** válasza:
86%

Össze-vissza írkálsz mindent. A tacskókat csak kitaláltad? Aha, érdekes... És akkor mi lett a vizslával? Ha 7 éves korodban kaptad és most 12 vagy, akkor most még csak 5 éves.

Még mindig az a véleményem azok alapján amit írsz, hogy sem te, sem a szüleid nem alkalmasak kutyatartásra.

2017. márc. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnáljuk, hogy a kutya érdekeit nézzük egy kutyás topicban, nem pedig a hisztis elkényesztetett kis éretlen kölyökét...
2017. márc. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Ó nyugi lessz még kamasz korszaka :D még 1 éves sem lesz mire kis szörnyé változik mert se nevelve se lemozgatva nem lesz.
2017. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!