Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltört a kutyám lába, hogyan...

Eltört a kutyám lába, hogyan rögzítsem neki, hányt is ez a baleset miatt van?

Figyelt kérdés

9 kor jött haza apa és elütötte biciklivel. Szerintem eltört a lába és 2x hányt.

Holnap délután visszük orvoshoz, addig hogy rögzítsem neki? Agyrázkódtatása lehet? Mit csináljak vele?

4 hónapos tacskó.



2017. jan. 25. 22:27
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Hajdúszoboszlón lakunk. Néztem Debrecenben,de 22:00-ig volt ügyelet, amit találtam. Meg az utolsó busz is elment már.
2017. jan. 25. 22:48
 12/23 anonim ***** válasza:
77%
Hívő fel minden állatorvost, minden kórházat, kérdezz körbe mindenkit, azonnal állatkórházba kell jutnia, nagyon komoly fájdalmai vannak. Holnapra elpusztulhat!
2017. jan. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó válaszoló vagyok. Ha holnap viszed addig figyelj hogy inkább feküdjön, ne mászkáljon sokat. Ne adj neki sokat enni vagy egyáltalán ne, ahogy gondolod, de lehetőleg igyon minél többet nehogy kiszáradjon.
2017. jan. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
*8. válaszoló
2017. jan. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%

Számomra egyszerűen felfoghatatlan, hogy elütötte kerékpárral, mert ha el is kezd futni a kutya a kerék felé akkor sincs holttér mint egy gépjárműnél és könnyen manőverezhető, illetve megállítható. De ezen felül még hagyja is a kutyát szenvedni, mit sem törődve vele állatorvost sem keres. Azt írtad 9-kor ütötte el. Nos a debreceni ügyelet 22:00-ig van, szóval még bőven belefért volna. Oké rendben, aggódtatok nem akartátok otthagyni a kutyát és csak késöbb jutottatok gépközelbe, de még 22:27-kor sem fordult meg a fejedben, hogy orvos kéne. Ha akkor felhívod az ügyeletet, valószínűleg már otthon/úton hazafele az ügyeletes orvos de még meggyőzhetted volna, hogy elmenjen érte és kivizsgálja.

Itt a telefonszám próbáld meg felhívni és megementeni a kutyád életét, mert nem valószínű, hogy megéli a holnap délutánt.


06303840645 - Debrecen állatorvosi ügyelet.



Ui: Mivel elütötte apád, gondolom kinnt volt és nem benn a lakásban. Nagyon remélem, hogy egy 4 hónapos tacskót nem kinnt tartotok, mert akkor biztos nem éli meg a holnapot.

2017. jan. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Remélem semmi baja nem lesz a kutyának:(
2017. jan. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A debreceni állatkórházban 0-24-ig van ügyelet, ünnepnapokon is.

Nem tudom, hogy sikerült-e megoldani, de ha még nem, akkor most reggel 8-tól már lehet simán bármelyik állatorvoshoz vinni.

2017. jan. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Elvileg van Hajdúszoboszlón is állatorvosi ügyelet az állatkórházban. Él még az a szerencsétlen kiskutya?
2017. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

[link]


Dr Kálmán Attila


Jellege: Rendelő

Címe: 4200 Hajdúszoboszló, Erkel F. u. 79.

Elérhetősége: 30 92-503-91

Cégnév: dr. Kálmán Attila

2017. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Él, jól van. Nincs eltörve a lába, kicsit biceg de jól van.
2017. jan. 26. 11:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!