Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy szuka labrador mikor éri...

Egy szuka labrador mikor éri el a teljes méretét, súlyt, testességét?

Figyelt kérdés

Venni szeretnék egy barátság nyakörvet a kutyusomnak. De az nem állítható méretű. Arra lennék kíváncsi hogy még növésben van-e a kutyám vagy már megvehetem?

Amit a kutyusról tudni kell: szuka, 9 hónapos, 20 kg, 56 cm. Most van meg az első tüzelése (talán hasznos infó).

Nyakörv mérete még nőni fog? Előre is köszönöm a választ.

Ui: egy gyerek, aki nem sokat tud a kutyákról.:)



2017. jan. 29. 12:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Átlag kutya kb 75%on van 6 hósan,vannak 12 hónaposan mar kész kutyák,van amelyik csak 2,5-3evesen lesz kész,fajtatol es vervonaltol függ. A labrador standard az szukaknal 25-32kg szóval meg par kilót mindenképpen fog magára szedni,munkavonaluak a standard alsó hatara környeken mozognak, a showline a felső hatar, nyilván a súllyal a nyakmérete is nőhet. Egy nagytestű 9 hónapos kutya az olyan mintha 15 éves gyerek lenne kb. olyan szempontból,hogy a magassága mar a végleges maximum közelében van,vagy mar el is érte azt, viszont meg izmosodik egy kicsit. Szerintem várj meg fel-1 évet azzal a nyakorvvel. Mondjuk nem tudom mi az a barátság nyakorv😀
2017. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!