Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakinek van elvihető Szabolc...

Valakinek van elvihető Szabolcs- Szatmár- Bereg megyében keverék kiskutyái?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen titeket,hogy ne ócsároljatok amiért keverék kiskutyát keresek. Nem a pénz miatt akarok keveréket hanem azért mert én a keverék kutyusokat szeretem:)

Köszönöm szépen!


2010. máj. 6. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
2010. máj. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én az utolsóból választanék. a szívem szakadt meg, mikor rákattintottam :'(. legszívesebben az összeset elhoznám. :(
2010. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

a kiskutyát úgy érted, hogy kölyökkutya vagy kis termetű kutya(pl. 1 éves korig)?


Csakmert menhelyen rengetegen vannak!! és ha tudom mit keresel szívesen linkelek be egy csomót!!!!

2010. máj. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

En egy bizonyos fajtaert rajongok, nem tudnam elkepzelni, hogy mas fajta kutyam legyen, pedig van nehany, amelyik tetszik.

Megis azt mondom, hogy szerintem nem bun az, ha valakinek a keverekek tetszenek. Csak az a bun, ha az a valaki penzt ad ertuk. Miert?

Azert, mert a menhelyeken a legtobb kutya keverek es minel tobb a keverekek felelotlen gyartasa, annal tobb kutya fog szenvedni.

Ha valaki penzt ad keverek kutyaert, az arra buzditja a felelotlen, erkolcstelen embereket, hogy meg tobbet gyartsanak es ha esetleg nem talalnak minden kutyanak gazdit, az a szerencsetlen kolyok vizbe folytva vegzi, vagy menhelyen.

Ezert kerlek, ha szereted az allatokat, akkor ments meg egy kevereket menhelyrol, meg kolykot is lehet talalni sokszor. Sot, szerintem, ha ennyire szereted a keverekeket, mint mas a fajtatisztat, akkor az sem okoz problemat, hogy sok km-t utazz az altalad kinezett ebert.

Ha nem menhelyrol akarsz szerezni, hanem valaki maganszemelytol, akinek veletlenul lettek kiskutyai, akkor se adj erte penzt, esetleg az oltasok arat teritsd meg, de semmikepp ne hagyd, hogy nyereseget szerezzen, mert az erkolcstelen. Vegul is miert jarna neki nyereseg? Azert, mert felelotlen volt?

Ugyhogy szep dolog, hogy kevereket akarsz, de penzt ne adj, azert, hogy hozzajarulhass a kutyak jobb sorsaert!

2010. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akarom mondani, sorsahoz.
2010. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha kifejezetten keveréket keresel, akkor látogass el a környékedbeli menhelyekre, sintértelepekre, csak úgy potyognak mindenhonnan.

Ne támogasd a házi szaporulatokat. Ha elviszel egyet, lehet, hogy te jó gazdája leszel, de a józsibácsit arra buzdítod, hogy továbbra is szüljön a keverék szukája, mert úgyis el tudja passzolni a kölyköket, és ezáltal még tovább dagad a már így is másfél milliós gazdátlan kutya létszám!

2010. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!