Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Holvan olyan hely veszprém...

Holvan olyan hely veszprém közelében ahol kaukázusi medveölőt tudok venni vagy örökbefogadni?

Figyelt kérdés
A barátom minden álma egy olyan kutyus és szeretném meglepni vele.Ha tudtok segiteni azt megköszönném .
2017. febr. 10. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Te aztán gavallér vagy, többszázezres ajándék a pasidnak, nem semmi. Mert ugye nem kockáztatod meg, hogy egy "medveölő" ellenőrizetlen szülőktől, szaporítótól véve esetleg ideggyenge legyen?
2017. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

ÉLŐLÉNYT NEM AJÁNDÉKOZUNK!!!!!! Főleg nem meglepetésként4 (nehogy aztán te lepődj meg...)


Oké, hogy szeretne, de lehet azért nem tart, mert nincsenek meg a megfelelő körülmények, nem gondolod? Lehet nincs ideje, nincs tere hozzá, és nincs pénze rá.


Erre te ajándékozol neki, amivel beosztod az idejét, és költöd a pénzét!


Szép kis barátnő vagy!


Egyeztess vele, mielőtt állatot ajándékozol.

Ha valamit nagyon szeretnék, és nincs, annak oka van. HA megvan minden körülmény, akkor meg megveszem.


Szerinted miért nincs neki, ha ez az álma???

2017. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem azvolt a kérdésem hogy adjak e neki vagy ne.Ő így is akar és megmondta h lesz is neki.Gondoltam én veszek neki.Ha lehetne a kérdésemre kérnék választ.Ha úgy jobban lehet lrteni hol tudunk venni ilyen kutyust?
2017. febr. 10. 11:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Bár így oda a meglepi, de közösen válasszatok kutyust! A Veszprémi menhelyen nézzétek meg, illetve Ajkán van egy tenyésztő, nem tudom, náluk van-e most kutyus.
2017. febr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2017. febr. 10. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!