Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya lenne való nekem?

Milyen kutya lenne való nekem?

Figyelt kérdés
Csak a kertben lenne tartva, kicsi vagy közepes méretű legyen, nem gond a foglalkozás, de ha lehet akkor kicsit lusta legyen.

2017. febr. 12. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Plüss kutya


1., kis testű kutyát NEM tartunk kint

2., lustább kutyák: Francia buldog,angol buldog,mopsz


De őket is MINDEN NAP vinni kell sétálni és foglalkozni KELL Velük. És BENTI kutyák.


A legkisebb kint tartható kutya a puli de ő egyáltalán nem lusta

2017. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Fakutya. Azzal legalább szánkózni is elmehetsz télen.
2017. febr. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Tarts inkább cicát. :)
2017. febr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Plüss..
2017. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyen keress ilyen kutyát,fajta nem határozza meg.
2017. febr. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
10%
Ez azért nem teljesen igaz. Egy angol bulldog pl.kitünően eléldegél az udvaron is ha éjszaka van egy meleg száraz hely ahol lehet (kazánház,garázs ilyenek) és ez nagyon sok kutyára igaz még. Bár lusta kutyát elég nehéz találni mert azok nagy átlagban tényleg szobakutyusok.Valamint minden kutya mentalitása más. Én egy francia bulldog-al osztom meg az életem,ami mindenki szerint egy lusta kistestű dagi eb.Az enyém pedig egy vékonyka színizom kis örökmozgó akivel ha egész nap mennél se fáradna el.
2017. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
menhelyről hozz el egy jópofa irántad bizalmat mutató kutyust. Nem baj ha nem ugrik a nyakadba majd kinyílik ha jól bánsz és foglalkozol vele. Ha kint lesz tartva ne rövid szőrű legyen.
2017. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Idősebb, nyugodt természetű, vastag bundájú, közepes méretű menhelyi keverék.
2017. febr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!