Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van jelentősége hogy médium...

Van jelentősége hogy médium vagy mini tápot veszek-e?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre a médium tapok sokkal jobb árban vannak kb ugyanolyan összetevők mellett.


Mi van ha kistestu kutyaimat médium táppal etetem? A szemcse méret nem számít bármit megesznek. Most is elég nagy szemű tápot esznek. Ebből nincs külön mini. Csak nagyon drága ezért váltanak. Concept for life tápot néztem.



2017. febr. 18. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Van amikor az összetétel, föleg a fehérje/zsír aràny tér el a kettő között. Erre kell figyelni. De egyébként nem gond ha nagyobb szemű tàpot esznek, az jót tesz a foguknak.
2017. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A médium 24% 14% a mini meg 26% 16%. Ez jelentős különbség?
2017. febr. 18. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyira nem vészes, de pl ha hízásra hajlamos a kutya, akkor jobb neki a medium. Viszont ha kölyök, akkor minden féleképpen a minit add neki.
2017. febr. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Kicsit hajlamos az egyik hizasra de mind a kettő ivartalanitott.
2017. febr. 19. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!