Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kutyám...

Hogyan szoktassam le a kutyám az ugatásról?

Figyelt kérdés
szóval ha csak simán ugat letiltható, viszont mániája játék közben ugatni, ilyenkor nem tudom letiltani mert azt hiszi hogy a játékról tiltom le. Hogyan szoktassam le az ugatásról? A másik hogy ha kutyával találkozunk nagyon nyomul és nagyon heves/vad. Hogyan lehetne megtanítani neki hogy kicsit nyugodtabban játsszon? Ma egy kis labival sétáltunk együtt és a séta elején és végén elég vadul meghempergette szegényt a földön, a nyüszítésre sem hagyta abba úgy kellett néha rászólnom ha nagyon túllőtt a célon viszont nem értette meg hogy túl durván játszik. Eleinte mindig nagyon bepörög ha kutyával ismerkedik de ha kicsit több időt töltenek el egymás mellett akkor végtelenül nyugodt és gyengéd tud lenni. Hogyan kéne leszoktatni a játék közben ugatásról és a találkozás elején lévő túlpörgésről? (kutyaiskolába járunk, de inkább nem megyek tovább mert nem segítenek...másikba nem tudok eljutni)
2017. febr. 23. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem sulyos akkor nagyon jo ha melle fujsz egy kis auritett levegot. Fontos, hohy NE ra fujd es NE nezz kozbe a szemebe mert veled osszekoti. Nekunk bevalt atlag setanal. Csak sajnos tele van a város kulfoldiekkel es oket utalja. Remelem segizettem. :)
2017. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ööö, hát nem nagyon értem hogy ez min és hogyan segítene
2017. febr. 23. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Az ugatason segit. Megijed a hangtol.
2017. febr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1# auritt?? Még sose halottam erö jó a az 1 éves kutyáknak is a nagyobbaknak is? Hol rebdelhető? Nem találtam az interneten semmi ilyen ciket.
2017. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az a suritett levego akkor igen. :D Barmilyen kutyan segit. Az en kutyamon is segitett csak neki sulyosabb problemai voltak ezert nem volt eleg csak bizonyos helyzetekben. Mielott valaki aggodna NEM gyilkolt harapott vagy stb csak nem birja elviselni az embereket. A neten barhol meg lehet rendelni. :)
2017. febr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de ez simán csak a tiltás helyettesíti amivel nekem nincs gondom, ha letiltom vagy az általad írt cuccot használom ugyan úgy a játéktól is elretten nem csak az ugatást hagyja abba.
2017. febr. 23. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!