Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok Karay Zoltán...

Mit gondoltok Karay Zoltán kutyakiképzőről?

Figyelt kérdés
Szerintetek jól csinálja amit csinál?

2017. márc. 5. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
30%
A videói alapján szimpatikus, az tény, hogy eredményes, de pl. én azért ha szépen sétál jutalomfalatot adnék neki (és a sajátomnak adok is). Épp ma rendeltem meg a pórázát (sok mindent kipróbáltam már, de ha jön egy extrém inger: kutya, macska stb. akkor nem működik semmi). 10 hónapos kutyáról van szó, kíváncsian várom, hogy mennyire lesz hatékony.
2017. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A képzései nélkülöznek minden valós etológiai tudást, és hátteret. A saját oldalán hirdeti, hogy az állatoknak semmi köze a pszichológiához... hát, talán szólnia kéne Pavlovnak, Skinnernek, Thorndike-nak stb, hogy elrontották a dolgukat... :p A kutya ugyan nem ember, de a tanulási folyamataink, pszichológiánk alapjai ugyanazok. Aki ennyivel sincs tisztában, nem ismeri a tanuláselméleteket, amikkel a kutyákat is képzik, az nem alkalmas állatok képzésre, mert csak félrevezeti a gazdákat, és ezzel árt az állatoknak is.
2019. jan. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy egy ügyes szélhámos
2021. aug. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!