Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi az a különleges dolog amit...

Mi az a különleges dolog amit a kutyátok előszeretettel fogyaszt?

Figyelt kérdés
Nekem fokhagyma, papírzsebkendő(ezt elcseréli egy frissen sült csirkemell filére is, ha úgy adódik), kéztörlő, de csak ha össze van hajtogatva/ gyűrve-WC papírt nem - ,eper, nyers burgonya, és még sokminden más.Gondolom nem mindennapi, hogy ilyesmiket eszik.Illetve én még nem láttam máshol
2017. márc. 6. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Remélem azzal tisztában vagy, hogy hagymát tilos kutyának adni?
2017. márc. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 evimeri ***** válasza:
Az egyik kutyám imádja a nyers krumplit és sárga répát. A másik - elég ha meglátja a sajt reszelőt - megőrül a sajttért. Egyébként mind a kettő nagy evő, nem igazán válogatnak.
2017. márc. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nyers cukorborsó, répa, alma. Főtt kukorica. Sajtos makaróni, húsleves. Nyáron néha pár nyalás fagyi.
2017. márc. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A dinnyét nagyon szeretik. Meg az álmát répát uborkat zöldbabot de egyébként megeszik a nem ehető dolgokat is. Pl karacsonyfadisz. Spánielek.. .
2017. márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha nem vagyok elég figyelmes sétákon, akkor sz.r. Lókaki, marhatrágya, macskasz.r - ezek a legfinomabb csemegék számára. Persze igyekszem letiltani, főleg az utóbbiról.

A fokhagyma nagyon nem tesz jót neki, ne adj neki! Papírt sem.

2017. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Minden, amit le tud nyelni és tudja, hogy mérges leszek érte...

mert ő egy terrier :) és nem mondom h könnyű vele az élet...

Bár ezen tevékenységére szerintem már túl szofisztikát kifejezés a "fogyaszt", mert ő zabál.

Természetesen teljes erőbedobással dolgozom az ügyön :)

2017. márc. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok. Dinnyét elfelejtettem. De szeretik még a halat is.
2017. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan ehető dolog, amit ne enne meg, a hagymán kívül, arról úgy tűnik, tudja, hogy nem jó. Szóval ételt hiába is mondanék.


A focilabdája :)

2017. márc. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kezem:)
2017. márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gránátalma :) imádja.
2017. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!