Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék cifra mudit találni?

Hol tudnék cifra mudit találni?

Figyelt kérdés

A kérdésem igazából annyi lenne, hogy valaki nem e látott véletlenül bárhol az interneten egy gazdikereső cifra mudit vagy ennek keverékét.

Már nagyon régóta keresünk egy ilyen kutyust és gondoltam hátha valaki összefutott egy ilyen kutyussal valamelyik mentőszervezetnél.



2017. márc. 9. 11:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Kenneleknél, azaz tenyésztőknél. Náluk érdeklődj:

[link]

[link]

2017. márc. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Tessék, van egy-kettő :)

2017. márc. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

De a legfontosabbat kihagytam, azt, hogy már fél évesnél idősebb kutyust szeretnék. Sajnos egy kölyökkutyával nem bírnék. Nem tudnék kivenni több hetes szabit.

2017. márc. 9. 12:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm második! Ezzel az oldallal még nem találkoztam :)
2017. márc. 9. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Egy kölyökhöz szabadságra menni?

Nekem 5 kutyám volt már mind benti,szobatiszta kiskutyák,kölyökként elhozva.


A szobatisztaság miatt vettük egy kis karámot de semmi extra. 8 órát dolgozom nyilván a helyén belül már volt baleset emiatt nem szidtam le mert nem tehetett róla. Kimostam a pokrócokat és mikor lent volt szépen végezte a dolgát megdicsértem. Nagyjából 1-2 hónap alatt teljesen szobatiszta lett. Tehát ha otthon voltam akkor nem a házban könnyített magán.

2017. márc. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fajtamentés oldalán is szétnézhetsz. Nekem is onnan van cifra mudim lassan ötödik éve. :)
2017. márc. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én is szeretnék egy cifra mudit! legszebb kutya ☺
2017. júl. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!