Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti minden nap adtok enni a...

Ti minden nap adtok enni a kutyának, vagy hetente beiktattok egy szünnapot, esetleg egy nem teljes adagos napot?

Figyelt kérdés

Sokan sokfélét mondanak, hogy kell vagy jó a koplalónap. Ti hogy csináljátok? Főleg ha sportol, iskolába jár a kutya.

Nem a nyugger 50kg os tacskós gazdikra gondolok, ahol Fifike napi 10x kap dupla adagot.


2017. márc. 11. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Minden nap kap. Nem koplal és nem is kövér.
2017. márc. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%

Nem tartok koplalós napokat neki.

Egy Border Colliem van, 2 éves. Nem kövér, annyit eszik amennyit kell neki, és abból a tápból amit az állatorvosa javasol.


Még sosem hallottam ilyent, hogy kell tartani egy ilyen napot. Hülyeség.

2017. márc. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én is hallottam már,hogy kéne,de mi nem tartunk.Nincs elhízva,sokat mozog,szóval én nem látom szükségét.
2017. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyomkövetés előtti napon csak annyi kaja van, amennyit tréningen kapnak. Verseny előtti napon szintén nincs étel, ezen kívül nem tartok koplaló napot.
2017. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Golden retim van, nincs koplalás. Viszont mi szépen lassan (kb. másfél éves korára anno) átszoktattuk arra, hogy csak napi egyszer kap enni.
2017. márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Időnként elkezdenek finnyáskodni a tápra. Na olyankor iktatok be egy nap szünetet. Utána hetekig nincs gond. Sajnos ételallergia miatt nem nagyon váltogathatunk a tápok között.
2017. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, az enyém sovány pedig 95 g helyett 110et kap plusz az esti fogtisztito. De folyton mozog mint valami sajtkukac.
2017. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én sem tartok koplaló napot.

Nem lenne szívem megtenni a kutyámmal.

Így is nagyon keveset mozog és kevés kaját is kap, fogyókúrás tápból.

Most pont jó súlyban van.

Sosem koplaltatnám, 1 napig se.

Napi 2-szer kap amúgy enni.

2017. márc. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden héten 1-2 koplaló nap van. A kutya arra van kitalálva, nem arra,hogy napi kétszer fix időpontban kapjon enne. Napi 1x evő illetve koplaltatott kutyával sokkal jobban lehet dolgozni.
2017. márc. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!