Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit kell még...

Szerintetek mit kell még beszerezni egy fiú kiskutyához?

Figyelt kérdés
Most Pénteken[Máj.14.]hozzuk haza a kiskutyánkat. Van pórázunk hámmal,1sipolós kutya játék,ma veszünk tápot, valamelyik nap csinálunk kutyaházat.Szerintetek mit kell még venni? [ki lesz majd ivartalanítva,ha majd nagy lesz,Chipezve lesz,és minden ami kell...]
2010. máj. 11. 13:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az en kutyam nehany napig rangatott a nyakorv mellett, aztan felfogta, hogy neki is jobb, ha szepen setal mellettem es akkor rohangal, amikor a futtaton elengedem. Hammal es nem sikerult volna ilyen latvanyosan nagy sikerrel. Nekem is kistestu kutyam van. Olyan porazt vettem neki, ami egyben allithato nyakorv is, kiallitasi poraz a neve, legalabbis, ha jol forditom magyarra. Olyan kicsire allithato, ameilyenre akarja az ember.

Nem tudom, milyen kutyad lesz, de ezeket feltetlenul szerezd be:

szem es fultisztito folyadek,

fesu,

kutyapelenka amit helyettesithetsz ujsagpapirral,

szerintem egynel tobb jatek. Az enyemnek van olyan, amit dobalni lehet bent a lakasban, olyan, amit kint az utcan, aztan olyan, ami csak ragasra valo, tisztitja a fogat, van olyan is, ami kuzdesre valo, vagyis, hogy a kezedben fogod, a kutyus meg a szajaval huzza. A labda is nagyon jo jatek, imadjak a kutyak, mert gurul es azt lehet vadaszni.

Ha hosszuszoru, akkor sampon, balzsam, trimmelo eszkozok, esetleg karomvago ollo, de azt meg kell tanulni, mert nem olyan a kutya korme, mint az embere. A kutyae verzik, ha tulsagosan belevagsz.

Mas nem jut eszembe.

2010. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:) Most már itt van nálunk a kiskutya 1napja és nagyon jól érzi magát a kutyaól nagyon tetszik neki meg a játéka is.Képzeljétek este nem is sírt:D Nagyon okos,életvidám,játékos és gyönyörű kiskutya:) Amúgy néztünk mi is ilyen kutyakefét,de olyan rossz minőségűek amik itt vannak az állat boltba:S Pedig hosszú szőrű... Nem tudom,hogy hol lehetne venni eddig egyik boltban sem láttunk jót.[amúgy onnan tudom,hogy az egyik ismerősömnek sem vált be és neki is ilyen kutyusa van:S]Azért remélem találunk:)És még 1x köszönöm:)
2010. máj. 15. 11:33
 13/15 anonim ***** válasza:

sok szerencsét a neveléshez:) mi vettünk neki egy óriási macit és azzal alszik mindig...nagyon szereti...:)

amúgy milyen fajta a kiskutya??:D

2010. máj. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
spicc:)
2010. máj. 16. 11:50
 15/15 anonim válasza:
Az cukiiiiiii!
2021. ápr. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!