Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges, hogy a kutyámnak...

Lehetséges, hogy a kutyámnak ólommérgezése van?

Figyelt kérdés

Tegnap is,és ma is hányt.

Máskor is előfordult ilyen,de nem ennyire sűrűn.

Az ólommérgezésre pedig onnan következtetek,hogy a laptopom töltőkábele ólombevonatú,tehát a szájába kerülhetett,vagy nem mostam kezet és simogatás után lenyalhatta. Általában óvatos vagyok,de most mégis felmerült a gyanúm,hogy hibáztam. Bár az sem kizárt,hogy egyszerűen túl gyorsan eszik,mert mindig tömi magába az ételt. Szerintetek? Vigyem állatorvoshoz?



2017. márc. 21. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt az ólombevonat dolgot honnan szeded? Kizárt dolog, hogy ólombevonatú lenne.
2017. márc. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen vidd állatorvoshoz minél hamarabb. Ha már két napja tart a hányás, akkor valami nincs rendben. Akár mérgezés, akár egy egyszerű gyomorrontás, vagy valamilyen más belső probléma, mindenképp orvosi kezelésre szorul, mert a kutyus kiszáradhat. Nem hinném, hogy a túl gyors evés lenne az oka, mert feltételezem egész életében gyorsan evett és eddig mégsem jelentkeztek ilyen tünetek.

Én javaslom, hogy mindenképp mutasd meg dokinak. Pár ezer forintért megvizsgálja, esetleg kap gyógyszereket, rendbe hozzák a kutyust. Remélem minden rendben lesz vele, kérlek írj majd, ha esetleg tudsz valamit! :(

2017. márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
töltőkábel tuti nem ólmos.
2017. márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerinted te nem döglöttél volna már meg, hogyha még ólombevonatú is (amit kétlek) annyitól elkezd lemálni a kábelről, hogy hozzáérsz?
2017. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben van,akkor nem ólombevonatú,de mikor megvettem,elolvastam a leírását,ott az állt,hogy kezet kell mosni,ha hozzáérek a kábelhez,mert mérgezőanyaggal van bevonva,mégha nem is ólom,de nekem ez maradt meg. 2 napja hányt,vagy azért merzt túl gyorsan,túl nagy falatokat eszik,vagy azért mert meg lett mérgezve,feltehetően a kábel miatt. Bár az sem kizárt,hogy füvet evett,mert tegnap kint volt velem a kertben,és nem figyeltem rá nagyon. Hányás máskor is volt,de az hogy másodjára,kicsit aggaszt. Az állatorvost pedig meggondolom még,lehet hogy csak a gaz miatt van.
2017. márc. 21. 18:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Meggondolod az állatorvost?

Ez a kutyád életébe kerülhet.

2017. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehetetlen hogy ez legyen ráírva. Hacsak nem valami kinai vacak.
2017. márc. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Meggondolod az állatorvost?

Ez a kutyád életébe kerülhet."


Igen,mert végülis nem úgy viselkedik,mintha meg lenne mérgezve.


"Lehetetlen hogy ez legyen ráírva. Hacsak nem valami kinai vacak."


Már egyszer elmondtam,hogy biztosan csak rosszul emlékszem. És nem kínai vacak...

2017. márc. 22. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!