Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok nekem írni Golden...

Tudnátok nekem írni Golden vagy Labrador retriever kenneleket?

Figyelt kérdés
Zala megyében lakom szóval a környéken kéne kennel ha esetleg valaki tud. Már régóta keresek kennelt akiket találtam ők sajnos horror áron adják a kutyákat, ezért ha esetleg valaki tud jó kennelt Zala megy környékén az legyen szíves írjon.

2017. márc. 25. 14:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ezeknek ennyi az áruk. Nem nagyon fogsz 200-250 000 Ft alatt találni. Azt pedig nem értem hogy miért fontos, hogy közel legyen mikor összesen egyszer kell elmenni érte és a belföldi távolságok se akkorák, hogy napokig kelljen autózni. Az árára pedig csak azt tudom, mondani, hogy most megveszed és 10-15 évig veled lesz. Ha lebontod akkor maximum havi 1-2 ezer forint plussz amit most kifizetsz egyben.
2017. márc. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Elsőnek teljesen igaza van. Ha tenyésztőtől akarsz kutyát, számolj vele, hogy ennyi az annyi. Ha ez drága, egy fajtamentéstől elhozott goldi vagy labi is ugyanannyi szeretetet tud neked adni.
2017. márc. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Van néhány fontos szabály, HA JÓ helyről szeretnél kölyköt ÉS lehetőleg egészségeset.


1) Nem olcsó. Ez 150.000 - 200.000 Ft-ot jelent.

2) Nem biztos, hogy van a közeledben, tehát utaznod kell érte.


Ha ezeket nem vállalod, akkor menj be a legközelebbi menhelyre és fogadj örökbe egy ezekre a kutyákra hasonlító kis lelket. VAGY fajtamentés! Ott is fizetned kell, de kevesebbet.


Ha ezek közül egyik sem opció, ott a jófogás, melyen valószínűleg nagyon beteg kiskutyához jutsz, de legalább óccsón. De azt tartsd észben, a beteg kutyára utána az állatorvosnál hagyod a 100ezreket.


Ezeket mérlegeld.

2017. márc. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

És mielőtt azzal jössz, hogy ennyi pénzed nincs, nem kell azonnal kutyát venni. Engem sem vet fel a pénz, de félretettem, minden hónapban gyűjtöttem, hogy végül venni tudjak kutyát. Igen, ez nem a "mostakarom" kategória, de ha nincs pénzünk, csak így tudunk boldogulni.


A másik meg, amit tánácsolok, mivel sosem lehet tudni, hogy miker lesz szükség állatorvosra, érdemes legalább 50 ezret, de lehetőleg 70-100at is tartalékolni, hogy ha hirtelen beüt valami baj, tudj mihez nyúlni az állatod érdekében!

2017. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Golden retriever kennelek


Buorbon Vanille

[link]


Erdőskerti

[link]


Head The Way

[link]


Best Goldens

[link]


Ready Gold

[link]


Union Jack

[link]


Lively Golden

[link]


Shamrock

[link]


Pearl of Golden Hill

[link]


Sunny Fields

[link]


Edenfyl

[link]


Famous Family

[link]


Non-stop

[link]


Pearl of Hunters

[link]


Wind Lovin'

[link]


Glamour Gold

[link]


Velvet Charm

[link]


Golden Grace

[link]


Hanna's Icons

[link]


Magic Madnesd

[link]


Golden von schwarz

[link]


Bonett Bride

[link]


Strawberry Goldens

[link]


Mindy's Golden Life

[link]


Hunter Shine

[link]


Silvery Snowball

[link]


Pure Paws

[link]


Faithful Eyed

[link]


Ligeti Borostyán

[link]


Hanna's Golden Princesses

[link]


Golden Riverside

[link]


Tikotta

[link]


Charm of Fonix

[link]


Gáláns

[link]


Happiness Bringer

[link]


Retrievers of Village

[link]


Starry Gold

[link]


Shining-Gold

Eszterházy Smartness

Fantasty Fields

Gödöllői-Huncut Vadász

Kokkendorfen

Rákoshegyi Bársony

Bountyland

Cserókfalvi-Arany

Jorbaháti Nimród


[link]

2017. márc. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
10%

Ne adj annyi pénzt egy kutyáért,azok is bármikor elpusztulhatnak és sajnálni fogod az érte kiadott pénzt.

Nekem Goldim van nincs törzskönyve de ugyanolyan ,mint egy tenyésztőtől vásárolt.10 éve teljesen egészséges,csodálatos kutya és nem 200-250 ezer volt hanem 25 ezer.Mese az ,hogy a nem tényésztőtől vásárolt kutyák

betegek.Régebben ugyan hogy szaporodtak a kutyák?

Ne enge4dd azt ,hogy nyerészkedjenek rajtad,egy kutya sem ér százezreket.

2017. márc. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%
6-os, te szerencsés vagy, ettől még a kérdező belenyúlhat egy szapis, beteg kutyába. Ne hirdesd a tudatlanságodat.
2017. márc. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
nagyon megbecsülheted a kutyád ha szerinted nem ér meg 100-200 000ft-t... az hogy neked egyszer szerencséd volt nem jelenti azt hogy igazad van. Nekem civi keverékem van, annyi baja van hogy felsorolni is nehéz... mellette a törzskönyves kutyám makk egészséges, megérte az árát.
2017. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%

"Egy kutya sem ér százezreket"

Ilyen undorító hozzáállást is rég láttam. Ha beteg akkor is hagyod meghalni mert nem ér annyit? Nekem bármennyit megér, bármelyik kutya a.

2017. márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem is ér,azért már lovat is lehet kapni.Minden ellen oltva van a kutyusom és ez a lényeg,így nem lesz beteg.Nem az a lényeg,hogy mennyiért veszed.
2017. márc. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!