Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S. Mitol lehet a kutyam...

S. O. S. Mitol lehet a kutyam emlojen es a hasan tobb 1 cm koruli atmeroju csomo/dudor?

Figyelt kérdés

Tudom orvos de tegnap vettuk csak eszre este esa mai rendelesi idot lekestuk sajnos es csak hetfon tudjuk vinni a sajat dokinkhoz.

A kutyam 1,5 ev koruli staff jellegu kutya. Ivartalanitva lett az oszi szunetben. Tapintasra meg semmire se fajlalja. De nagyon piros. A cicje amin van egy ilyen valami az most kb a 2xesere van dagadva. A kuyta kedve etvagya ugyan olyan mint eddig. Kullancs nem ment bele, bravecto tablettat kapott februar vege marcius eleje fele valamikor. Volt mar olyan problemaja, hogy a hasa alja es a ket hatso laba kozott a bore bepallott/beizzadt es abbol lettek kis gyulladasos dudrok amiket elkapart es kisebesedtek, de azt kezeltuk akkor vizben feloldott hyperol tablettaval es el is mult. Most ezek a dudrok olyanok mint amikor az ember elkaparja a szunyogcsipest es felkemenyedik nagyobb lesz (kinezetre talan erre vagy a pokcsipesre hasonlit). Szeret jatszani a mehekkel, de az 4-5-6x nem tudja megcsipni, plane nem a hasat. Most hogy jo ido van nagyon sokat van kint a kertben. Kajatol biztos nem lehet, ugyan olyan dolgokat evett amiket eddig. Nem allergias semmire, tapbol is a legjobbat kapja, 60% koruli hustartalma van, melle mi is szoktunk neki fozni (szivet majat vadnyesedeket...) Viszont a kertben nagyon szeret a bokrok kozott bujkalni, de eddig azok se csinaltak ilyet. Nem tudom mitol lehet ez, minden ugy volt a heten is mint eddig. Nem tudom mennyire sulyos de dokihoz feltetlenul elvisszuk, ha holnapra csunyabb lenne akkor van egy rendelo ahol van napkozben surgossegi ellatas oda elvisszuk. Addig mit csinaljunk? Es leginkabb az erdekel hogy ha volt ilyen a kutyatokkal akkor mit mondott ra az orvos?



2017. márc. 25. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem ez akkor is valamilyen allergia lehet

pl. most hogy jön a jó idő, nyílnak a virágok, nem olyan elképzelhetetlen a dolog

2017. márc. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos legkorabban holnap tudjuk elvinni, a kedve az nagyon jo, hozza a labdajat, ugyan olyan kedvvel setal, ja az a dudor kozvetlenul a bor alatt van.
2017. márc. 26. 08:31
 3/6 anonim ***** válasza:

akkor lehet, hogy bőrférges, vagy szemölcsei vannak

holnap kiderül :)

2017. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na a doki tegnap azt mondta, hogy allergia szezon van, jon a meleg (ezzel mar volt problema, hogy kiuteses lett...) Na es aloe veraval kell kenni a kiuteseit es a bubokat meg mindent. Ez elo fog neki jonni rendszeresen neki a melegtol meg a kidorzsolodestol ahogy a kovon vagy akarhol fekszik. Nem halalos, nem zavarja. Genetikai dolog lehet a doki szerint hogy ilyen erzekeny a bore. Es koszonom a valaszokat.
2017. márc. 28. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
örülök hogy semmi komoly :))
2017. márc. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat meg en mennyire. Ilyen "semmisegre" sose gondoltam volna, hogy megint a meleg meg allergia egyutt okozhat naka ilyen dudrokat.
2017. márc. 29. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!