Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámat nevezhetném TÓTH...

A kutyámat nevezhetném TÓTH BENEDEKNEK szerintetek ez jó név neki?

Figyelt kérdés
2010. máj. 11. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze! Neki nem lesz belole hatranya, mert a tobbi kutya nem fogja kicinkelni, max a tobbi gazdi fog teged kirohogni, ha ezt igy egyben fogod ordibalni az utcan TOTH BENEDEK gyere ide! TOTH BENEDEK ul!

Vagy most igazabol arrol van szo, hogy vicces forman a sajat csaladneved hozza akarod tenni a kutya kvazi keresztnevehez ami a Benedek? Abban nincsen semmi extra, minden kutyas csinalja :)

2010. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem így hogy tóth benedek- ne nevezd el mert nem jegyzi meg a kutyus :D de ha sima benedek akkor oké végülis, mértne? bár én inkább rövidebb neveket adnék vagy a benedek becézve nemtudom, szerintem kicsit hosszú de ha neked tetszik akkor oké.
2010. máj. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ki az apja? Mármint hogy miért Tóth? :))))))))))) De felőlem hívhatod Rakétabázisnak is :)))
2010. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kutyák az első két három szótagra hallgatnak, ebből is a magánhangzókat "értik". Tehát, ha a kutyád benedek, akkor a "december"-re is odajön hozzád. A Tóth Benedek kicsit hosszú név egy kutyának (bár csak 4 szótag), de ha neked ez tetszik, akkor hívd így.
2010. máj. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
poén, hivhatod Beni-nek :)
2010. máj. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Akiteki ***** válasza:

tök buli!!! Hogy ez nem jutott eszembe! :)))

Milyen márkájú kutyié lesz ez a szuper név?

2010. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!