Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák képesek táncolni/érez...

A kutyák képesek táncolni/érezni a ritmust?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=u-1I1z0Lz0Q

Ezt a videót elnézve egyből az ugrott be, hogy ennek a kutyának valami idegrendszeri problémája van. Mindenesetre nagyon ismert mém lett belőle. Viszont nem tudom elképzelni, hogy az emberek által hallgatott zenék ritmusát is ugyanúgy dolgoznák fel és érzékelnék. De cáfoljatok meg ha ez nem így van.



2017. ápr. 1. 12:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Tudtommal nincs ritmusérzékük, és nem táncolnak. Nem saját gondolat, olvastam valahol, de egyébként nem láttam eddig nyomát sem, hogy másképp lenne.

A videón szereplő kutya vagy meg lett tanítva erre (nem feltétlenül tudományos módszerekkel, inkább spontán :)), vagy vakarózik, vagy tényleg nem stimmel vele valami. Én a vakarózásra tippelek.

2017. ápr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!