Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha kiheréltetem nagyon vad,...

Ha kiheréltetem nagyon vad, harapós kaukázusimat, nyugodtabb lesz?

Figyelt kérdés

Eddig akit ismert, nem bántotta, de a múlt héten megharapta az egyik munkatársunkat, akivel eddig teljesen jó volt a "viszonya". Hamarosan odaköltözünk a tanyára, ahol a kutya is van, és van egy 2, és egy 1 éves babánk, és féltem őket. mondjuk kennelbe raknám a kutyát, de a párom azt mondja, ha a herélés nem segít, mennie kell a háztól.

Szóval segít a herélés, vagy sem?

5 éves.


2010. máj. 12. 21:16
1 2
 1/14 Akiteki ***** válasza:
100%
Egy próbát megér, nem?
2010. máj. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Ivartalanítás plusz nevelés!! Az ivartalanítás önmagában nem segít, a kettő együtt igen. Olvasd el ezt a könyvet: [link]
2010. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Én a babáimat nem tenném ki ilyen veszélynek semmilyen szinten, én biztos, hogy nem tartanám meg!
2010. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ivartalanítás és nevelés (kutyaiskola) ...teljesen egyetértek a másodikkal
2010. máj. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

kidobnám a f*szba inkább minhogy megharapja a gyerekemet..

kisgyerek mellé macska kell meg ilyen nyugis állatok..

vagy pedig kennelbe rakod és csak akkor engeded ki ha a gyerekek bent vannak a házban..

Am kiskoromban mindig feldöntöttek faterom rotweilerei és kib*szott idegesítő... Főleg ha haraptak is vna...

2010. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
21:34 a kutya nem tehet semmiről, csak a gazdája, aki cseszett rá, hogy megnevelje
2010. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%

jó de ha leharapja a gyerek kezét akkor mondja azt h bocs, nem a kutya tehetett róla tényleg??

Am persze h szeretni kell a kutyákat meg imndent de a gyrek fontosabb sztem..

2010. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
nem kell megvárni még megharapja a gyereket, hanem meg kell előzni és meg kell nevelni ;)
2010. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát ez igaz...
2010. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Winner of Royal Hill ***** válasza:
59%

A kau nem kennelbe való,attól csak még somlik a helyzet.

Olvasd el a Kutyapszichológiát, aztán iskola a kutyával. Vagy marad az a variáció hogy mennie kell a háztól.

A kau nem családi kedvencnek lett kitalálva,csak sokan ezt nem értik meg,aztán csodálkoznak,ha megtörténik a baj.

A munkatárs egyedül volt a kutyával,vagy a jelenlétetekben történt a harapás?

2010. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!