Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez a fülén?

Mi lehet ez a fülén?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem észre, egy ilyen piros, de a teteje meg van feketedve és szabályos gömb alakú. Kb egy áfonya szem nagyságú. Valagogy megsérülbetett? Vagy valami belső probléma lehet? Nem tudom most ezzel forduljak e orvoshoz mert eddig nem vettem észre és kutya viselkesésén se látom hogy zavarná vagy bármiféle fájdalma lenne. Ti mit tennétek? Képet nem tudom hogy kell ide feltölteni

2017. ápr. 7. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Fordulj vele nyugodtan orvoshoz, legfeljebb leműtik, ha szükségesnek látják eltávolítani, és még szövettant is csinálnak, hogy biztos minden rendben legyen.

Így látatlanban nehéz megmondani, mi lehet. Nekem a macskám fülében van egy hasonló méretű kékes-feketés göb, de azt mondták, hogy az csak adenoma, jónidulatú elváltozás, nem kell vele foglalkozni, csak ha esetleg akkorára megnő, hogy zavarná a hallásban, vagy elzárja a hallójáratot, és így nem tudna tisztulni a füle.

2017. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
álló vagy lógó fülű kutya? és hol van ez a fülén pontosan? a leírtak alapján akkor néz ki így, amikor kimarják a legyek a fülét
2017. ápr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!