Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ő tibeti spániel vagy pekingi...

Ő tibeti spániel vagy pekingi palotakutya? (Képek)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2017. ápr. 9. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha van törzskönyve akkor abban ott a válasz. Ha nincs, akkor meg sima keverék.
2017. ápr. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
keverék.
2017. ápr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Törzskönyvezett,viszont egy távolabbi ismerősömé a kutyus,jelenleg pár hétig nem elérhető,de én is szeretnék kutyát,nagyon megtetszett ez a fajta,viszont nem tudom,hogy keressem.
2017. ápr. 9. 23:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Sztm ink Pekingi.

Ha van tôrzskônyve akkor lehetsz benne biztos. Ha nincs,akkor fajta jellegû/keverék.

Ha ismered,vàrd meg mig hazaér.

Ha nem tk-s,akkor meg keress rendes tenyésztôket,esetleg fajtamentés.

2017. ápr. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Képek alapján akár egy tibeti terrier is lehetne, vagy egy utcai keverék; annyira pici, hogy nemigen lehet megállapítani. Ha ismerősé a kutya, kérdezd meg, hogy micsélde.

Arra viszont ne számíts, hogy örökké kölyök marad. Az érdekeljen, mi lesz belőle, ha megnő - jellem szempontjából is. Nem egy kölyökkutya fotójával fogsz 15 évig együtt élni, hanem egy felnőtt kutyával.

2017. ápr. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
micsélde... Anyám, késő van :D Szóval miféle :)
2017. ápr. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Persze,tudom, hogy nem marad örökké kölyök,de nem is baj, hisz az élet rendje,hogy felnő..Viszont ha "beleszeretek" ,nagykorára is bolondulni fogok érte,nem attól függ, hogy mekkora vagy mennyi idős.



Egyébként még sikerült elérnem az ismerőst, és igen, ő egy tibeti spániel.

2017. ápr. 10. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!