Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok erre infót?

Hol találok erre infót?

Figyelt kérdés
Szeretnék a neten rendelni kutyatápot. De sehol sem látom feltüntetve a tápok mellett hogy mennyi lenne a napi adag.
2017. ápr. 20. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

1) Megnyitod a Google-t.

2) _Kutyatáp neve_ etetési útmutató

3) Keresés

4) ?????

5) Profit

2017. ápr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

rém egyszerű, először veszel egyet, aztán a zacskóján elolvasod, és legközelebb ennek tudatában rendelsz


de miért nem jó a bolti táp?

2017. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2

Sokkal kisebb a botlokban a választék. Kényelmesebb nem elmenni a boltba hanem otthon átvenni, de ezer más oka is lehet.

2017. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem is kötekedésből kérdeztem.

csak hogyha az illető nem TUD elmenni a boltba, akkor nem tanácsolom neki, hogy első körben nézzen körül a boltban, és majd legközelebb már tudni fogja, mit keressen a neten.

Míg ha járóképes az illető, és nem is egy tanyán lakik a semmi közepén, akkor ezt javasolnám neki, mint észszerű megoldást

2017. ápr. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
El tudok menni a boltba de nálunk a boltba pont az a táp nem kapható amit rendelni szeretnék igy nem tudom a tasakot megnézni.
2017. ápr. 20. 18:14
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor meg tedd fel a kérdést a táp nevével és linkjével itt, és biztos vagyok benne, hogy valaki megnézi majd neked a zacskón, aki azzal eteti a kutyáját :)
2017. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget megtaláltam.
2017. ápr. 20. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!