Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vékony kutya felhízlalása?

Vékony kutya felhízlalása?

Figyelt kérdés
Ha nem hajlandó többet enni, hogyan hízlaljam kicsit fel? Tápot eszik.
2017. ápr. 22. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Amit NE tegyél: szalonna, pörkölt, zsíros kaják akár bele is pusztulhat ha hasnyálmirigy-gyulladást kap..ezeket nem bírják.

Jó minőségű kutyatáp? Meg hát hús de ne felvágott..füstölt húst se adj. Amúgy vannak ilyen roboráló tápok is neten utánanézhetsz:)- tengerimalackám pl.nyúltápot kapott.:)

De szerintem száraz tápban is van kalóriadús! Ez a lényeg!

Husi husival és konyhai maradék is mehet, lehet kutyatésztát is kapni...

2017. ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

..amúgy annyit eszik amennyire szüksége van. De nem beteg ugye? Esetleg egy dokilátogatáskor kérdezz rá ezekre!

Úgy tudom ők kizárólag annyit esznek amennyit kell nem raktároznak és nem hobbievők mint mi, emberek. Szóval mi az oka hogy keveset eszik..?

:)

2017. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Olyan tápot vegyél ami aktív kutyáknak való, azokban több a fehérje meg a zsír.

Kiegészítheted a tápját főtt hússal, rizzsel, tésztával, ezek is segítenek a hízásban.

Adhatsz neki vitamint vagy kutyának való béres cseppet, ez immunerősítő is meg jobb lesz az étvágya.

Ezen kívül mozgasd sokat, akkor izmosodik és az étvágya is jobb lesz.

2017. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen tápot eszik?
2017. ápr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
..még az jutott eszembe /1, 2-es voltam/ a fogai rendben vannak, ugye??:)..
2017. ápr. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mentett kutya, 1 éves, 2 hónapja van nàlam, Happy Dog tápot eszik, minden rendben van vele, csak még mindig vékonyka szegény.
2017. ápr. 22. 11:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom a féreghajtás is megvolt, hát akkor pánikra semmi ok- tudják mennyi kell nekik, talán a stressz miatt is..kell neki még szerintem pár hónap amíg megszokja borzalmas egy menhely egy érző állatkának..
2017. ápr. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!