Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » GYORS VÁLASZT KÉRNÉK! Elfogyot...

GYORS VÁLASZT KÉRNÉK! Elfogyott a táp, mit adjak helyette?

Figyelt kérdés

A városi boltban vettünk eddig tápot ilyen 2000ft kilója (annyira nem is jó), ami nekünk sok. Most bezárt a hétvégére valamiért. Múlt hétvégén rendeltem Happy Dogot, az meg nem jött meg. Egész héten vártuk, már azt is bevállaltuk, hogy egyből állunk át rá, hogy ne kelljen azt a drága tápot venni. És csak az volt kölyöknek.


Szóval a hétvégére valami kutyának való házikoszt ötlet kéne amíg egy másik boltból megint megrendelem és meg nem jön. 10 hetes 10 kilós kutyi.

Főleg az arányokra és a mennyiségre vagyok kíváncsi.



2017. ápr. 28. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
csirkefarhát, amennyit megeszik
2017. ápr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csirkehús, pulykahús.

Mennyiséget inkább nem mondok, rég volt kölyök kutyám...


Inkább többször adj keveset neki.

2017. ápr. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is farhátaztam + rizs. 2kg farhát + 1 kg rizs. Hűtőben eláll. Eleinte lefejtheted a húst a csontról, ha mohó.
2017. ápr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Csirke far-hátat szeretik, de vigyázz, ne legyen zsíros.

Én tésztát, apróra vágott leveszöldséget is szoktam belefőzni neki.De vehetsz a boltban konzervet is.

2017. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pulykanyak egy háromnegyed bögre rízzsel meg egy répa összekarikázva egy kis zsírral tökéletes. Ha van a közeletekben Fressnapf akkor a Real Nature összes kölyöktápját ajánlom, mi a Wilderness szériából etettünk a juniorossal, az csirke meg hal azt hiszem, azóta is a felnőttet kapja mert bevált..
2017. ápr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!