Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért kezd el barnulni kutyám...

Miért kezd el barnulni kutyám fekete szőre?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 29. 11:45
 1/7 anonim válasza:
Kicsit segítenél, ha megírnád milyen fajta, s mennyi idős... ha keverék, akkor csak becslésre, miféle lehet :)
2017. ápr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vedléskor az elhalt szőrök elszíneződnek. A több napfény is elszínezheti a feketét.

Mindig fekete kutyáim voltak. Volt olyan táp, ami a magas karotin tartalma miatt vörösített.

2017. ápr. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elhalt aljszor az ami kivorosodhet,probald meg kikefelni.

Kaja is okozhatja.


Illetve ha furdeted hasznalj jo minosegu sampotn, all systemnek van feketito samponja. A barna reszekre tomenyen ra rakni a sampont varni kicsit majd lemosni. Bar igazabol attol is fugg milyen fajta.

2017. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az én fekete kutyámmal is ugyanez van!

Szerintem a korral jár amúgy.

Tulajdonképpen "őszül", vagyis ez esetben barnul is.

A feje régen teljesen fekete volt, néhány éve viszont a szeme körül elkezdett barnulni, vagyis inkább ilyen aranyszínű a szőre ott. És a hátán is a fekete részek között egy csomó barna is van már. Pedig szobában van úgyhogy nem nagyon éri őt nap.

2017. ápr. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
9 hónapos rottweilerről lenne szó. Kajának royal canint és britt-et kap keverve
2017. ápr. 29. 21:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet érdemes lenne váltani magasabb hústartalmú tápra.

Nem tudom mennyi a kereted de pl az Acana,Orijen, Taste of wild,Platinum magasabb árkategóriájúak,de jobbak a royalnál.


Illetve nyers etetést tudom még ajánlani, rengetegen etetnek így,bár körülményesebb,de jobb.

2017. ápr. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nyers kajákat nem adok neki ameddig növésben van. Pontosan mennyibe kerülnek kb azok a kaják?
2017. ápr. 30. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!