Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fontos! Szerintetek mit tegyek?

Fontos! Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon beteg a kutyam. Az orvos szerint el kell altatni. Ma, vqgy holnap.Meg csak 6 eves. Amiota megtudtam csak sirok, elmondhatatlanul szomoru vagyok, es azon gondolkodom hogy elmenjek e vagy ne. Mert ameddig csak lehet vele akarok maradni, az utolso percekig, de keptelen vagyok vegignezni. Szerintetek? Ti mit tennetek?

2017. máj. 12. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Először egy altató injekciót fog kapni, ha akarod, addig vele maradsz és szeretgeted, amíg elalszik. A többit ne várd meg, így is nagyon nehéz. :(
2017. máj. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak ennél az orvosnál voltatok? Mert akkor vidd el minél elöbb egy másik orvoshoz, állatkórházba. Ha nem is menthető akkor legalább nyugodt szívvel búcsúzhatsz tőle, hogy te mindent megettél.
2017. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!:'((((
2017. máj. 12. 14:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi a baja konkrétan?

Mielőtt döntesz, másik orvos véleményét is ki kell kérni ilyen esetben, vizsgáltasd meg, konzultálj mással is!


Ha nem lesz más megoldás, addig maradj vele, míg tudatánál van. Először kap egy altatóinjekciót, mintha műtenék. Ettől eszméletlen lesz, és már érzékel semmit. Ekkor már kimehetsz, hogy ne nézd tovább. Utána kapja meg a halálos injekciót.

Előtte kérdezz rá a dokinál, hogy valóban így csinálja-e!

2017. máj. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne nézd végig az elaltatását. Ma egy T64-nevű szert használnak. Humánus ugyan, de akkor sem szívderítő látvány ahogy földhöz teremti a kedvencedet.
2017. máj. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!