Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Menyibe kerul a barf és menyi...

Menyibe kerul a barf és menyi idő?

Figyelt kérdés

2017. máj. 13. 00:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt mèg értem, hogy mennyibe kerül, de mi az hogy mennyi idő? Mi mennyi idő? Megvásárolni a húst? Vagy mennyi ideig kell így etetni a kutyát :D? Vagy mi?

Az ár meg attól függ hogy mekkora a kutyád... nagyjàból egy àrban van, mintha prèmium táppal etetnèd.

2017. máj. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem zavar a nyers húsban, hogy lehet benne pl. bélféreg lárva ? Soha nem adnék barf szerint enni a kutyámnak.
2017. máj. 13. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Kezdd el, és meglátod, hogy neked mennyibe kerül, meg neked mennyi idő. Nem mindegy, hogy öt nagytestű kutyát etetsz és nincs olcsó húsforrásod meg nagy fagyasztód, vagy van egy csivavád, akinek be tudsz vásárolni két hónapra előre, és véletlenül van egy olcsóbb piac melletted, ahol mindent megkapsz potom pénzért.
2017. máj. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kb. annyiba kerül, mint egy normális táp.

A "mennyi idő"-t nem értem.

2017. máj. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

ma 06:49

Általában ellenőrzött helyről vásároljuk a húst. Van, aki piacon, van, aki vágóhídról.Fagyasztani szoktuk, és amúgy is, milyen bélféreg lárvára gondolsz? Egy megfelelően tartott kutya féreghajtva van folyamatosan.

2017. máj. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Én jó részt a Spárban vásároltam ami 5 percnyire sincs. Maga a vásárlás nem volt sok idő. Nyilván max a sortól függött. Kiporciózás sem volt túl sok idő max fél óra takarítással együtt.

3-4 kg húst,husos csontot tudtam venni,mert kicsi volt a fagyó. 3-4 naponta mentem vásárolni,utána porciózás.


Kistestű kutyáim vannak.


Mondjuk kb 10-15 kg húsnak a kiporciózása az már valószínű 1-2 óra biztos.


Ha nagy tételben vásárolsz pl fogod magad elmész a piacra és mondjuk 1-2 havi adagot megveszel. Otthon kiporciózod akkor lényegében 1-2 hónapig nem kell ezzel foglalkozni csak mikor fogy a husi és újra bevásárolni.


Én mivel jó részt spárban és drága hentesnél vásároltam nekem drágábban jött mintha minőségi táppal etetnék.


Egy kutyás barátom négy 20-25 kg körüli kutyát megoldott kb 10-15 ezer ftból havonta. Szóval ha van olcsó és jó forrásod akkor olcsóbban megoldhatod.


Hús forrás függő mennyibe kerül.

Lehet drágábban kihozni mintha minőségi táppal etetnél,de lehet töredék áron is.

2017. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Igen tényleg rosszul fogalmaztam. Az összeállítására gondoltam. :)
2017. máj. 13. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!