Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bichon havaneset milyen...

Bichon havaneset milyen fésűvel fésüljem?

Figyelt kérdés
Tegnap vettünk egy nyolc hetes bichont, viszont nem tudjuk milyen fésűt lenne érdemes venni. Sokat olvastam róluk, de konkrétan nem ajánlottak sehol sem egy bizonyos terméket. Ha valaki tudna nekem linkelni olyan fésűt, amely erre a célra megfelel, nagyon hálás lennék.
2017. máj. 15. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. máj. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2017. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem többet vegyél. Én először egy ilyennel szoktam átfésülni mindennap: [link]

Az arcán a szőrt ilyennel szoktam(én felkötöm a szőrét a szeménél, ezzel jobban megtudom csinálni): [link]


De van akinek a kefe jön be. Kinek hogy. :) Jó tanácsként amíg kicsi mindennap fésüljétek egy kicsit, hogy később ne legyen belőle gond, hogy nem hagyja.

2017. máj. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!