Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az nem baj ha 4hónaposan...

Az nem baj ha 4hónaposan veszek Amstaffot? (Szuka)

Figyelt kérdés
Staffi

2017. máj. 18. 15:54
 1/4 anonim válasza:
Ennek mi köze a testépítéshez?
2017. máj. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Wat?
2017. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
4 hónaposan én még ülni se tudtam, nemhogy kutyát venni... De ahogy érzed.
2017. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pptomi ***** válasza:
Bajnak nem baj, egész idős kutyákat is hazavisznek pl. menhelyről. Viszont a kérdésből azt szűrtem le, hogy nincs sok tapasztalatod, mert igazából ezen nincs mit kérdezni. Ha jól gondoltam a tapasztalatod hiányát, akkor tedd fel azt a kérdést, hogy meg tudod-e nevelni, vagy van-e aki segít benne, elviszed-e iskolába. Minden kutyát meg lehet nevelni, még a nagyon konokokat is, csak érteni kell hozzá. Ha ez nem történne meg, akkor én biztosra veszem, hogy előbb-utóbb sok gondot fog okozni a jelleméből adódóan. Ehhez a fajtához nem árt egy kis szakértelem. Persze ha rosszul gondoltam, akkor nem mondtam semmit:)
2017. máj. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!