Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok nekem olyan táplálé...

Mondanátok nekem olyan táplálékkiegészítőt, ami az idősödő kutya vitalitását segíti fentartani?

Figyelt kérdés

2017. máj. 21. 21:31
 1/8 A kérdező kommentje:
Esetleg Selen Pet nevű termékről vélemény, tapasztalat?
2017. máj. 21. 21:50
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Te jó ég, pont a SelenPet-et akartam ajánalni. Mi patellára kaptuk az izületépítő jobb felszívódása miatt, nagyon bevállt. Mellette én ajánlanék lazacolajat, az omega 3 és 6 segít a szívnek (nem tudom pomtosan hogy) és a szőrére is jó. A csontjainak én Cal-D-Phos nevű készítményt mondanám, megelőzés képpen kb 10 kilónként fél tabi, kúraszerűen. (Mi patellára 5kilós kutyunak napi 1x 1/2 adagot kaptunk) Kúraszerűen adhatsz akár zöldkagylót vagy GF600-at, az állapotától függ. Persze a prémium minőségű senior eledel is fontos. SelenPet-ből mi napi egyet adunk 5 kilónként, szerintem megelőzésnek is lehet hasonlóan, vagy napi 10kg/1db. Ha még érdekel, a patellájára Synquitin EFA csont/izületépítőt kaptunk, ezt is lehet megelőzésképpen adni. A mienk mindhárom bogyót szívesen megeszi.
2017. máj. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Esetleg Lavet senior még mehetne neki.



2#

2017. máj. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2017. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2017. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4es! Oda van írva hogy NEM KAPHATÓ!
2017. máj. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

-Vetri-DMG immunerősítő

vagy

-Béres Csepp kutyáknak


[link]

[link]

2017. máj. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ízület védő, csonterősítő, immunerősítő béres csepp, lazacolaj.
2017. máj. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!