Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » B vitamin adása kutyának?

B vitamin adása kutyának?

Figyelt kérdés

Epilepsziás a kutyánk,jelenleg az orvos nem tud írni neki gyógyszert,volt neki tegnap egy hosszú rohama. korábban szedett gyógyszert,orvos leállította teszt jelleggel. itthon most jelenleg csak b vitamin komplexem van. de csak b1 vitamint szokták ajánlani ilyen esetben.

[link]


ilyenem van itthon,szerintetek adjak neki egyet?


2017. máj. 27. 10:42
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
28-30kg a kutya
2017. máj. 27. 10:45
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Nyugodtan adhatsz neki.
2017. máj. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Anélkül semmiképpen, hogy konzultálnál egy állatorvossal!
2017. máj. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mi is ilyet adtunk a kutyánknak műtét után. Semmi baja nem lesz, adhatod!
2017. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Amúgy még a Milgamma nagyon jó, és biztonságosan adható:


[link]

2017. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mehet neki, de hívd fel a dokit.
2017. máj. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ezt nem teljesen értem. A kutyádnak tegnap rohama volt és a doki leállítja a gyógyszert? A miénknek csak nagyon ritkán vannak rohamai, ha van akkor egy hétig szedett sevenalettát, ez az egyik leggyengébb. Én úgy tudom, hogy az epilepsziát mindenképp kezelni kell, különben súlyosbodni fog az állapot. Vagy ez nem így van?
2017. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
szedte a sevenaletta vagy micsoda gyógyszert,de mivel örökbefogadott kutya így azt mondta a doki lehet hogy csak a környezetváltozás meg ilyenek kihozták belőle mikor elhoztuk. 5 hónapja nem szedte a gyógyszert és nem volt neki rohama. Most újra lett neki,ugyhogy a gyógyszert el fogja kezdeni :/ jelenleg adtam neki 1 db olyant amit fent linkeltem.
2017. máj. 27. 20:15
 9/16 anonim ***** válasza:
Jaa értem már. A mi kutyánk is csak akkor szed, ha rohama volt. Költözés után folyamatosan szedte 1 hónapig, ez volt a leghosszabb amíg rendszeresen szedte
2017. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
mondta a doki,hogy nem is lehet folyamatosan szednie amúgy sem,mert hozzászokik. Amúgy a fenti B komplexben csak én nem látom pont a B1 vitamint???
2017. máj. 28. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!